توجه ! حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 50 هزار تومان و همکاری 500 هزار تومان می باشد .

منو

قوانین و مقرارت بازاریابی

سیستم بازاریابی و کسب درآمد فروشگاه اینترنتی پارسیان کالا با هدف افزایش فروش با استفاده از طراحی سیستم‌های خاص فروش، از جمله سیستم بازیابی و همکاری در فروش است.

 

 • خریدار توسط بازاریاب راهنمایی می‌شود و حسب نیاز محصول خود را بدون هیچ هزینه اضافی پیدا کرده و خریداری می‌کند.
 • بازاریاب از طریق اقدامات تخصصی باعث افزایش فروش می‌شود و از محل این افزایش سودآوری، پورسانتی به عنوان حق العمل دریافت می نماید.
 • فروشگاه نیز با ایجاد فرصت کسب درآمد، به فروش بیشتری دست می‌یابد.

 

 

برای سهولت در انجام و ایجاد شفافیت و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده، مجموعه قوانینی برای این سیستم تهیه شده است. که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد :

 

 • قوانین سیستم همکاری در فروش در این صفحه بروز رسانی خواهند شد و نیاز است در صورت نیاز توسط همکاران فروش بررسی شود.
 • بازاریابی و انتشار لینک های بازاریابی در شبکه ها و سایت هایی صورت گیرد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند.
 • با ارسال درخواست فعالسازی همکاری در فروش و بازاریابی، بازاریابان مواد توافقنامه و ضوابط پارسیان کالا را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از ایشان وجود ندارد.
 • بازاریابان مجاز به درج امکانات غیر واقعی مغایر توضیحات محصولات نیستند و می باید امکانات و توضیحات هر محصول را مطابق با موارد مندرج در فروشگاه پارسیان کالا به کاربران هدف خود اعلام کنند.
 • در حال حاضر، سیستم هر یک ساعت یکبار کلیه موارد را محاسبه و در پنل همکاران فروش درج می‌نماید. بنابراین گزارش دقیق هر روز را در همان لحظه میتوانید ملاحظه بفرمایید.
 • سود تعیین شده برای کلیه خرید هایی می باشد که خریدار پس از ثبت نام توسط کد معرف و یا لینک خرید در سایت انجام می دهد و تعداد دفعات خرید تا یک ماه در نظر گرفته شده است به این معنی که کوکی ها تا 30 روز نگهداری می شوند. ( یعنی مراجعه کننده ای که از طریق لینک شما وارد سایت شود و خرید ننماید، اگر توسط همان سیستم تا 1 ماه دیگر اقدام به اولین خرید نماید، شما به عنوان معرف وی در نظر گرفته خواهید شد.)
 • بلافاصله پس از ثبت نام به ازای هر خریدی که از ارجاعات شما انجام گیرد، پورسانت به شما تعلق میگیرد و تا رسید به حد نصاب رتبه از نظر تعداد ارجاع قابل وصول نخواهد بود .
 • هر کاربر فروش در پنل خود می‌تواند از تعداد خرید هایی که توسط فعالیت وی انجام شده است و تعداد ارجاعات و … مطلع گردد. طبیعتا سود شما بر اساس خرید خواهد بود و تعداد ارجاعات صرفا جهت اطلاع شما در پنل موجود می باشد.

 

 

سپاس از اینکه سیستم کسب درآمد پارسیان کالا را برگزیده اید. به امید یک همکاری خوب و برد برد.

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
پارسیان کالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارسیان کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پارسیان کالا، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

پارسیان کالا تا یک روز کاری بعد از ثبت سفارش را ارسال خواهد کرد و بسته به نوع ارسال از 1 تا 4 روز کاری زمان خواهد برد

متاسفانه امکان خرید حضوری نیست ولی امکان دریافت سفارش بصورت حضوری هست

شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
پارسیان کالا