منوی اصلی
سبد خرید

هزینه ارسال پستی سفارشات زیر 300 هزار تومان 15000 تومان شد

الکتریک و الکترونیک

تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی همیشه مورد توجه خریداران بوده است این نوع محصولات به دلیل آنکه حساسیت بالایی دارند باید از یک فروشگاه معتبر خریداری شوند تا مشکلات بعدی نشود مشتری می تواند در صورتی که تمایل داشته باشد محصولات الکترونیکی را انتخاب کرده و ما در فروشگاه پارسیان کالا کاملا پاسخگو و پشتیبانی کامل از محصولات خود را انجام می دهیم تا در صورت ایراد و مشکل در هر کدام از کالاهای الکتریکی و الکترونیکی و بتوانیم پاسخگوی مشتریان خود باشیم تمامی تجهیزات برقی لوازم الکتریکی و الکترونیکی در این دسته بندی به شما کاربران عزیز ارائه شده است
مینی UPS مخصوص دستگاه مودم و پوز نسیم
ارسال رایگان
مدل کالا: Mini UPS Uninterruptible POS NASIM NB100
دستگاه پاور بانک وبرق اضطراری دستگاه های پایانه فروشگاهی (کارتخوان - پوز) دستگاهی است که مابین خروجی آداپتور دستگاه کارتخوان و دستگاه کارتخوان قرار گرفته و در حالت وجود برق شهری کارتخوان را روشن نگاه داشته و همزمان باتریهای داخلی دستگاه شارژ می شوند. مادامی که برق شهری قطع گردد دستگاه بدون وقفه به ح..
450,000 تومان
مدل کالا: Double Motor USB Charging Water Bottle Pump
 استفاده از گالن های بزرگ آب برای تامین آب شرب منازل، مدارس، دفاتر و محیط های کاری و آموزشی امری متداول می باشد. برای استفاده از آب درون این گالن ها می بایست آنها را به شکل برعکس روی دستگاه های مخصوص قرار داد که قیمت های نسبتا بالایی داشته و علاوه بر موضوع هزینه برای جابجایی گالن ها نیاز به صرف ..
205,000 تومان