منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده پنجاه هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

الکتریک و الکترونیک

تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی همیشه مورد توجه خریداران بوده است این نوع محصولات به دلیل آنکه حساسیت بالایی دارند باید از یک فروشگاه معتبر خریداری شوند تا مشکلات بعدی نشود مشتری می تواند در صورتی که تمایل داشته باشد محصولات الکترونیکی را انتخاب کرده و ما در فروشگاه پارسیان کالا کاملا پاسخگو و پشتیبانی کامل از محصولات خود را انجام می دهیم تا در صورت ایراد و مشکل در هر کدام از کالاهای الکتریکی و الکترونیکی و بتوانیم پاسخگوی مشتریان خود باشیم تمامی تجهیزات برقی لوازم الکتریکی و الکترونیکی در این دسته بندی به شما کاربران عزیز ارائه شده است
کره زمین معلق چرخان کره زمین معلق چرخان
ارسال رایگان
برند: متفرقه مدل کالا: EASY EAGLE Mappamondo Magnetico
  کره معلق چرخان یک هدیه دوست داشتنی و اعجاب بر انگیز است که با روشن شدنش شاهد یک کره زمین خواهید بود که بصورت گردان و معلق قرار دارد. این وسیله لوکس و زیبا گزینه مناسبی است برای شاد کردن دوستان مهندس شما و یا دوستان مغازه دار شما که همیشه بدنبال گزینه ای جذاب برای زیبا و تماشایی کردن ویترین..
2,800,000 تومان
لامپ ادیسونی معلق در هوا
ارسال رایگان
مدل کالا: Magnetic Levitating Floating Wireless LED Light
دنیا به سرعت در حال حرکت است بنابراین یک زنگ تفریح یعنی رها شدن از جاذبه زمین و تجربه کردن یک چیز سوررئال که در زمان شناور به نظر می رسد، قطعا یک تجربه شگفت آور خواهد بود، این طور نیست؟ لامپ معلق در هوا به هیچ باتری ای احتیاج ندارد و لامپ انرژی مورد نیاز خودش برای روشن ماندن را از طریق هوا و به وسیل..
2,800,000 تومان
کره زمین معلق روی کتاب کره زمین معلق روی کتاب
ارسال رایگان
مدل کالا: Book Magnetic Floating Sphere
  کره زمین معلق روی کتاب یک محصول دوست داشتنی و شگفت انگیز است که در آن یک کره زمین که بصورت گردان و معلق قرار دارد را مشاهده خواهید کرد .. این وسیله شیک و زیبا گزینه مناسبی است برای  آنهایی است که همیشه بدنبال گزینه ای جذاب برای زیبا و تماشایی کردن ویترین مغازه خود یا میز کار خود هستند . کر..
2,500,000 تومان
کره زمین معلق در هوا با پایه بیضی کره زمین معلق در هوا با پایه بیضی
ارسال رایگان
مدل کالا: Shape Magnetic Levitation Floating Globe World Map
کره زمین معلق در هوا یک محصول دوست داشتنی و شگفت انگیز است که در آن یک کره زمین که بصورت گردان و معلق قرار دارد را مشاهده خواهید کرد. این وسیله شیک و زیبا گزینه مناسبی است برای  آنهایی است که همیشه بدنبال گزینه ای جذاب برای زیبا و تماشایی کردن ویترین مغازه خود یا میز کار خود هستند . کره زمین معلق در..
1,900,000 تومان