منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

کادویی و هدیه

کادویی و هدیه یکی از بخش‌های بسیار مهم و فروشگاه‌های اینترنتی است. هدیه دادن به دیگران یکی از سنت‌های حسنه ما ایرانیان است. که در آداب و رسوم مردم ما گاه ویژه‌ای دارد و مناسبت‌های مختلف هدیه‌های مختلفی با خود به همراه دارد کادوهایی که ما به هم هدیه می‌دهیم. باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد. مهمترین ویژگی کادو دادن هدیه دادن یک محصول یا کالای باکیفیت و سالم است. سالم بودن کادو یکی از مهمترین ویژگی‌های هدیه دادن است. قیمت مناسب و خاص بودن هدایایی که به دیگران به عنوان کادو میکنیم بسیار اهمیت دارد. آنچه در فروشگاه ما به عنوان کادو و هدیه در دسته بندی کادویی و هدیه قرار دارد. محصولات با کیفیت جدید و جذابی است که با انتخاب آنها می‌توانید. خاطره ای ماندگار و شیرین از هدیه دادن و هدیه گرفتن برای خود و اطرافیان تان ایجاد کنید. کارشناسان ما متناسب با سلیقه شما هدایای جذاب برای کادو به شما پیشنهاد می‌کنند. در دسته بندی هدیه و کادو آنچه میخواهید. برای دیگران به یادگار بماند را انتخاب کنید و با کمترین قیمت تهیه کنید.
مدل کالا: Backpacks Fantasy PK
کیف کوله فانتزی PK یک پیشنهاد عالی است برای شمایی که به دنبال خرید کوله پشتی خاص و جذاب برای  مهدکودک و دبستان و یا حتی مقاطع بالاتر فرزندتان میباشید. طراحی این کوله‌پشتی مناسب برای هر دو گروه دختر و پسر است. اکثر این کوله ها که در تصویر ملاحظه میکنید دارای یک جیب روی آن دارد که با زیپ باز و بسته می..
299,000 تومان
برند: دیپلمات Diplomat مدل کالا: 148-Leather Design Handbag Diplomat
 کیف دستی طرح چرم کد 148 از چرم مصنوعی ساخته شده است و با طراحی و ساخت منحصر به فرد آن مناسب برای استفاده در جلسات و ادارات رسمی است. کیف اداری 148 بسیار جادار و همه پسند است. شما میتوانید بدون نگرانی لپ تاپ خود را در آن قرار دهید زیرا دارای ضربه گیر حبابی است و همچنین وزن سبک کیف باعث راحتی در ..
280,000 تومان
مدل کالا: Backgammon And Wooden Chess
تخته نرد کهن‌ترین بازی دنیا است که مورد علاقه مردم ایران است و کهن‌ترین اسناد موجود در جهان که بر وجود تخت نرد به صورت امروزی دلالت دارند، اسناد کاملاً معتبر و تاریخی ایرانی است که از ساخت این بازی در زمان ساسانیان به دست بزرگمهر وزیر باهوش خبر می‌دهند ؛ به همین دلیل مورد توجه هنرمندان صنایع دستی قر..
280,000 تومان
برند: دیپلمات Diplomat مدل کالا: 101-Leather Design Handbag Diplomat
کیف دستی طرح چرم کد 101 از چرم مصنوعی ساخته شده است و با طراحی و ساخت منحصر به فرد آن مناسب برای استفاده در جلسات و ادارات رسمی است. کیف اداری دیپلمات 101 بسیار جادار و همه پسند است. شما میتوانید بدون نگرانی لپ تاپ خود را در آن قرار دهید زیرا دارای ضربه گیر حبابی است و همچنین وزن سبک کیف باعث راحتی ..
220,000 تومان