توجه ! حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 50 هزار تومان و همکاری 500 هزار تومان می باشد .

منو

نحوه ارسال سفارشات

نحوه ارسال سفارشات

سفارشاتی تا ساعت 10 هر روز غیر تعطیل یعنی زمان جمع آوری مرسولات پستی ثبت و تکمیل گردد به درخواست مشتری از روش های زیر قابل ارسال می باشد . 
 
 
ارسال با پست پیشتاز 
مدت زمان تحویل  :  برای تهران و اصفهان حداقل 24 ساعت ( منظور حداقل یک روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال  ) برای سایر شهرستان ها حداقل 48 ساعت ( منظور حداقل دو روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال ) حداکثر 4 روز کاری یا بیشتر
 
 

ارسال با پست ویژه

مدت زمان تحویل  :  برای تهران و اصفهان 24 ساعت ( منظور حداقل یک روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال  ) برای سایر شهرستان ها 48 ساعت ( منظور حداقل دو روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال ) – هزینه این روش نسبت به پست پیشتاز بیشتر می باشد و بصورت پس کرایه می باشد به این معنی که هزینه ارسال توسط پستچی در مقصد دریافت می گردد .

 

 

 

 

ارسال رایگان پست پیشتاز 

سفارشات بالای یک میلیون تومان به بالای مشتریان و سفارشات 5 میلیون تومان به بالای همکاران عزیز تا اطلاع ثانوی بصورت پست پیشتاز با شرایط ردیف بالا بصورت رایگان ارسال خواهد شد .
 
 
ارسال با تیپاکس
مدت زمان تحویل  :  برای تهران حداقل 24 ساعت ( منظور حداقل یک روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال  ) برای سایر شهرستان ها حداقل 48 ساعت ( منظور حداقل دو روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال ) حداکثر 4 روز کاری یا بیشتر
 
 
تحویل درب انبار پارسیان کالا
این روش ارسال فقط برای مشتریان عزیزی که در شهر اصفهان هستند فعال است و با انتخاب این روش ارسال هزینه ای بابت ارسال دریافت نخواهد شد و مشتری می بایست با ارائه کارت شناسایی جهت تایید هویت به محل انبار فروشگاه پارسیان کالا مراجعه نماید و سفارش خود را بصورت حضوری دریافت نماید .
 
 
ارسال با پیک موتوری
این روش ارسال فقط برای مشتریان عزیزی که در شهر اصفهان هستند فعال است و با انتخاب این روش ارسال هزینه ارسال بصورت پسکرایه توسط مشتری هنگام دریافت سفارش دریافت خواهد شد و مشتری می بایست با ارائه کارت شناسایی جهت تایید هویت سفارش خود را از پیک دریافت نماید .
 
 
ارسال به باربری
این روش ارسال فقط برای همکاران عزیز فعال است و با انتخاب این روش ارسال هزینه ارسال بصورت پس کرایه توسط همکار هنگام دریافت سفارش دریافت خواهد شد  و هزینه دریافت شده توسط فروشگاه پارسیان کالا فقط بابت ارسال تا باربری می باشد .
 
 
 
ارسال به چاپار و کالارسان
این روش ارسال فقط برای همکاران عزیز فعال است و با انتخاب این روش ارسال هزینه ارسال بصورت پس کرایه توسط همکار هنگام دریافت سفارش دریافت خواهد شد.
 
 
 
 
 
تذکر مهم  :
  • * تعهد فروشگاه تحویل سفارش به یکی شرکت های حمل و نقل به انتخاب مشتری می باشد و بعد از تحویل سفارش و اطلاع رسانی کد رهگیری و یا کد بیجک و بارنامه رسالت فروشگاه در فروش و  تحویل مرسوله به پایان خواهد رسید . هر گونه تاخیر در مدت زمانی که پس از تحویل به شرکت های حمل و نقل پیش بیاید و باید از طریق شرکت های حمل ونقل و بوسیله کد رهگیری پیگیری گردد .
  •  
  • * فروشگاه همه سفارشات را در زمان ارسال بیمه خواهد کرد و از لحاظ سلامت بسته بندی قبل از ارسال به تایید نماینده شرکت حمل و نقل خواهد رسید . از این رو هر گونه اتفاق و حادثه ای برای مرسوله از طریق بیمه سفارشات که فروشگاه در هنگام ارسال انجام داده است قابل پیگیری می باشد . به این صورت که فقط در زمان تحویل گرفتن سفارش و با حضور نماینده و مامور شرکت حمل و نقل باید سفارش را بررسی و محتویات آن را باز کرده و به صورت سالم تحویل بگیرید . 
  •  
  • * در ضمن در صورتیکه مامور و نماینده شرکت حمل از همراهی شما در باز کردن بسته بندی سرباز زد ، شما می بایست قبل از باز کردن بسته بندی از مراحل باز کردن سفارش فیلم بگیرید و حین باز کردن به زمان اشاره کنید و در ویدئو اشاره کنید که مامور حاضر به  صبوری جهت باز کردن و تحویل دادن بسته نشده است . سپس در صورتی که سفارش مشکلی داشته باشد باید از طریق شرکت های حمل و نقل   با کد رهگیری پیگیری گردد . با توجه به سختی های این راه پیشنهاد می گردد حتما در حضور مامورین شرکت های حمل و نقل بسته را تحویل بگیرید و در صورت داشتن هر گونه عیب و ایراد این موضوع را با جزئیات کامل صورت جلسه نمایید . 
 
  • * قبل از تحویل گرفتن سفارش از سلامت فیزیکی مرسوله اطمینان حاصل فرمایید و در صورتی که بسته بندی دچار اشکال فیزیکی و یا عیب ظاهری بود از تحویل گرفتن و امضای رسید تحویل ، خودداری فرمایید و از مامور تحویل ، برای انجام روند صورت جلسه کردن وضعیت بسته بندی کمک بگیرید تا امکان پیگیری های بعدی میسر شود .
  •  
  • * اگر محصول یا محصولات که در سفارش ثبت شده باشد در انبار پارسیان کالا موجود باشد ، در اسرع وقت پردازش و بسته بندی و ارسال خواهد شد اما در مورد محصولاتی که توسط تامین کننده می بایست موجود گردد این امکان وجود دارد که زمان ارسال همزمان با ثبت سفارش نباشد و شامل چند روز تاخیر در ارسال گردد که البته با مشتری جهت زمان بندی ارسال هماهنگی بعمل خواهد آمد .
 
 
 

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
پارسیان کالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارسیان کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پارسیان کالا، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

پارسیان کالا تا یک روز کاری بعد از ثبت سفارش را ارسال خواهد کرد و بسته به نوع ارسال از 1 تا 4 روز کاری زمان خواهد برد

متاسفانه امکان خرید حضوری نیست ولی امکان دریافت سفارش بصورت حضوری هست

شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
پارسیان کالا