توجه ! حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 80 هزار تومان و همکاری 500 هزار تومان می باشد .

منو

نحوه ارسال سفارشات

نحوه ارسال سفارشات

سفارشاتی تا ساعت 11 هر روز غیر تعطیل یعنی زمان جمع آوری مرسولات پستی ثبت و تکمیل گردد به درخواست مشتری از روش های زیر قابل ارسال می باشد . برای مشتریان عزیز شهر اصفهان ارسال با پیک موتوری که پرداخت هزینه ارسال در مقصد می باشد  و یا تحویل سفارش در محل فروشگاه پارسیان کالا  نیز امکان پذیر می باشد.
 
 
ارسال با پست پیشتاز 
مدت زمان تحویل  :  برای تهران و اصفهان حداقل 24 ساعت ( منظور حداقل یک روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال  ) برای سایر شهرستان ها حداقل 48 ساعت ( منظور حداقل دو روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال ) حداکثر 4 روز کاری یا بیشتر
 


ارسال رایگان پست پیشتاز 

سفارشات بالای یک میلیون تومان به بالای مشتریان و سفارشات 5 میلیون تومان به بالای همکاران عزیز تا اطلاع ثانوی بصورت پست پیشتاز با شرایط ردیف بالا بصورت رایگان ارسال خواهد شد .
 

ارسال با تیپاکس
مدت زمان تحویل  :  برای تهران حداقل 24 ساعت ( منظور حداقل یک روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال  ) برای سایر شهرستان ها حداقل 48 ساعت ( منظور حداقل دو روز کاری غیر تعطیل و غیر از شرایط خاص – از زمان ارسال ) حداکثر 4 روز کاری یا بیشتر
 
 
تحویل درب انبار پارسیان کالا
این روش ارسال فقط برای مشتریان عزیزی که در شهر اصفهان هستند فعال است و با انتخاب این روش ارسال هزینه ای بابت ارسال دریافت نخواهد شد و مشتری می بایست با ارائه کارت شناسایی جهت تایید هویت به محل انبار فروشگاه پارسیان کالا مراجعه نماید و سفارش خود را بصورت حضوری دریافت نماید .
 
 
ارسال با پیک موتوری
این روش ارسال فقط برای مشتریان عزیزی که در شهر اصفهان هستند فعال است و با انتخاب این روش ارسال هزینه ارسال بصورت پسکرایه توسط مشتری هنگام دریافت سفارش دریافت خواهد شد و مشتری می بایست با ارائه کارت شناسایی جهت تایید هویت سفارش خود را از پیک دریافت نماید .
 
 
تذکر :
اگر محصول یا محصولات که در سفارش ثبت شده باشد در انبار پارسیان کالا موجود باشد ، در اسرع وقت پردازش و بسته بندی و ارسال خواهد شد اما در مورد محصولاتی که توسط تامین کننده می بایست موجود گردد این امکان وجود دارد که زمان ارسال همزمان با ثبت سفارش نباشد و شامل چند روز تاخیر در ارسال گردد که البته با مشتری جهت زمان بندی ارسال هماهنگی بعمل خواهد آمد .


کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
پارسیان کالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارسیان کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پارس کالا، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

پارسیان کالا در کمترین زمان ممکن سفارش ثبت شده را پردازش و تا یک روز کاری بعد از ثبت سفارش را ارسال خواهد کرد و بسته به نوع ارسال از 2 تا 5 روز کاری زمان خواهد برد

کلیه مکاتبات پارسیان کالا با آدرس ایمیل شما انجام می شود.

پارسیان کالا