منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 50 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

زیبایی و سلامت

مدل کالا: Ultrasonic Aroma Diffuser 300 ml Soft Wood
 از جمله نیاز های انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب میباشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفتی..
225,000 تومان
5 عدد به بالا 188,000 تومان
مدل کالا: USB Wood Grain Mini Office Aromatherapy Machine
از جمله نیازهای انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب میباشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفتی ) و ی..
220,000 تومان
5 عدد به بالا 178,000 تومان
مدل کالا: Humidifier Mini Cute Mist USB Humidifier Floating Water Air
 از جمله نیاز های انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب می باشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفت..
110,000 تومان
5 عدد به بالا 89,000 تومان
مدل کالا: Morvarid Warm Steam Facial Sauna
 یکی از راه‌های محافظت از پوست، به کار بردن وسایل مراقبت پوست مانند دستگاه بخور است. سونا بخار گرم صورت مدل مروارید دارای ابعاد کوچک و وزنی سبک است و برای استفاده در منزل و سالن های زیبایی گزینه مناسبی است همچنین دارای مخزن 1 لیتراست. این محصول دارای یک سر بزرگ برای بخور دادن تمام پوست صورت است...
88,000 تومان
مدل کالا: Fashion Storage Pouch Zipper Closure Faux Leather Coin Bag‏
اگر به دنبال یک محافظ مناسب برای هندزفری خود هستید تا از آن در برابر خط و خش محافظت کند این محصول برای شما بسیار مناسب است. این کیف به خوبی از هندزفری گوشی شما محافظت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در هرمکان حتی در حال انجام فعالیت های ورزشی مثل دوچرخه سواری ، دویدن و کوهنوردی با خیال راحت ا..
35,000 تومان