منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

تجهیزات عکاسی

مدل کالا: Lincue Teleprompter
تله پرامپتر لینکیو Lincue Teleprompter یک نمایشگر متن است و توسط سخنرانان، گویندگان برنامه‌های تلویزیونی و تولیدکنندگان محتوا و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. صفحه نمایش دستگاه زیر لنز دوربین فیلمبرداری یا موبایل قرار می‌گیرد. بدین ترتیب متن مورد نظر روی صفحه شیشه‌ای شفاف به نمایش در می آید. بنابراین ..
2,740,000 تومان
مدل کالا: S5 3-Axis Brushless Handheld Gimbal Stabilizer for Smartphone
  یکی از عواملی که فیلمبرداری شما را به کاری حرفه ای تبدیل می کند ، داشتن کادر ثابت بدون لرزش می باشد . تلفن های همراه امروزی و دوربین های جدید اکثرا دارای لرزشگیر های داخلی می باشند که قادر هستند لرزش های ریز دست شمارا بگیرند . اما برای فیلم برداری هایی که تکان های بیشتری حین کار با دوربین ..
2,350,000 تومان
برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo C200 720p HD USB Black
 شرکت رپو در سال 2002 در شهر شنژن چین شروع به فعالیت کرد. در سال های نخست، تنها تجهیزات کامیپوتر همچون : موس و کیبورد را عرضه کرد. پس از مدتی شرکت Rapoo فعالیت های خود را گسترده کرد و وارد عرصه تولید محصولات بی سیم ، سرگرمی ، لوازم جانبی موبایل و … شد. خرید محصولات این کمپانی، برای کسانی که به د..
690,000 تومان
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Tripod Tall Tripod Holder Phones, RingLight, Cameras PK-T258
  سه پایه فلزی 200 سانتی مخصوص گوشی موبایل سه پایه ای مقاوم و با ساخت و کیفیت عالی مناسب برای نگهداری گوشی موبایل در فضاهای داخلی و یا فضاهای خارجی می باشد . جنس بدنه این سه پایه از آهن و اتصالاتی از جنس پلاستیک فشرده دارد. با وجود اینکه وزن این محصول بسیار کم است تا حمل ونقل آن راحت شود این..
380,000 تومان
مدل کالا: iLKeen Tripod Light Stand 180
سه پايه فلزی تنظیم ارتفاع 180 ilkeen سه پایه ای مقاوم و با ساخت و کیفیت عالی مناسب فلاش های نورپردازی سبک در داخل استودیو و یا حتی فضاهای خارجی می باشد.جنس بدنه این سه پایه از آهن و اتصالاتی از جنس پلاستیک فشرده دارد.با وجود اینکه وزن این محصول بسیار کم است تا حمل ونقل آن راحت شود این محصول میتواند ..
360,000 تومان
2 عدد به بالا 340,000 تومان