منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال پستی رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

لوازم خانگی

لوازم خانگی

برند: متفرقه مدل کالا: Fan Heater FH-A02
اگر در منطقه ای زندگی می کنید که زمستان ها سرد است ، آنچه شما نیاز دارید یک بخاری مناسب است. بخاری فن دار جمع و جور و کاربردی FH-A02 به شما کمک خواهد کرد. با وجود کوچک بودن ، با استفاده از این بخاری می توانید شرایط راحتی را برای کار یا اوقات فراغت ایجاد کنید. هر جا که هستید از بخاری فن برای گرم کردن..
375,000 تومان
مدل کالا: USB Wood Grain Mini Office Aromatherapy Machine
از جمله نیاز های انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب میباشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفتی ) و ..
188,000 تومان
پنکه برقی گیره دار 5پره پنکه برقی گیره دار 5پره
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: MINI FAN AC
پنکه برقی گیره دار 5پره قابل نصب در تمامی سطوح به گونه ای طراحی شده است که دارای یک سرعت ثابت و مداوم می باشد . این ویژگی باعث می شود در محیط نسیم ملایمی ایجاد شود و همین امر علاوه بر اینکه باعث متعادل و در نهایت خنک شدن محیط می شود ، سبب جلوگیری از ثابت ماند هوا در فضای بسته خواهد شد ، به همین دلیل..
پنکه 5 پر بیمر 1000 پنکه 5 پر بیمر 1000
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: BIMER FAN AC 1000
پنکه 5 پر بیمر 1000 قابل نصب در تمامی سطوح به گونه ای طراحی شده است که دارای یک سرعت ثابت و مداوم می باشد . این ویژگی باعث می شود در محیط نسیم ملایمی ایجاد شود و همین امر علاوه بر اینکه باعث متعادل و در نهایت خنک شدن محیط می شود ، سبب جلوگیری از ثابت ماند هوا در فضای بسته خواهد شد ، به همین دلیل همو..
پایه براکت سقفی متحرک پایه براکت سقفی متحرک
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: پایه براکت سقفی متحرک
پایه براکت سقفی متحرکTv Jack براکت همه کاره دیواریمناسب برای سایزهای 40 اینچ الی 70 اینچحداکثر وزن قابل تحمل 40 کیلوگرمابعاد 25×25 سانتی مترحرکت بالا و پایین تا 30 درجه حرکت چپ و راست تا 360 درجه جنس : ورق آهن ضخامت : 1/5 میلی متر رنگ : مشکی کوره ایبسیار مقاوم و قابل اطمینان..
پایه براکت LCD مدل X1 پایه براکت LCD مدل X1
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: LCD ARM X1 Wall Bracket
پایه براکت LCD مدل X1  جنس : ورق آهن ضخامت : 1/5 میلی متر رنگ : مشکی کوره ایبسیار مقاوم و قابل اطمیناندارای پیچ و لوازم کاملنصب آسان و استفاده بسیار راحت توجه : بعلت تولیدی بودن این محصول احتمال 30 درصد تغییر شکل ظاهری در سری های ساخت وجود دارد ( البته با حفظ کارکرد)..