منوی اصلی
سبد خرید

با ثبت نام در پارسیان کالا برای اولین خرید خود کوپن تخفیف دریافت خواهید کرد .

لوازم خانگی

لوازم خانگی

برند: متفرقه مدل کالا: Fan Heater FH-A02
اگر در منطقه ای زندگی می کنید که زمستان ها سرد است ، آنچه شما نیاز دارید یک بخاری مناسب است. بخاری فن دار جمع و جور و کاربردی FH-A02 به شما کمک خواهد کرد. با وجود کوچک بودن ، با استفاده از این بخاری می توانید شرایط راحتی را برای کار یا اوقات فراغت ایجاد کنید. هر جا که هستید از بخاری فن برای گرم کردن..
295,000 تومان
پنکه رومیزی Rongxin RX05 پنکه رومیزی Rongxin RX05
جدید -5 %
مدل کالا: Rongxin RX05 Desktop Fan
    پنکه رومیزی Rongxin RX05 قابل نصب در تمامی سطوح به گونه ای طراحی شده است که دارای یک سرعت ثابت و مداوم می باشد . این ویژگی باعث می شود در محیط نسیم ملایمی ایجاد شود و همین امر علاوه بر اینکه باعث متعادل و در نهایت خنک شدن محیط می شود ، سبب جلوگیری از ثابت ماند هوا در فضای بسته خواهد شد ،..
210,000 تومان 220,000 تومان
مدل کالا: USB Wood Grain Mini Office Aromatherapy Machine
از جمله نیاز های انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب میباشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفتی ) و ..
188,000 تومان
20 عدد به بالا 137,000 تومان
مدل کالا: Easy Food Cellophane DORNIKO 40CM
  دستگاه سلفون کش خانگی دورنیکو 40 سانتی متری دستگاهی برای استفاده در مصارف خانگی با ابعاد کوچک است. طراحی این دستگاه به گونه ای است که به راحتی در کشوها و کمدهای کم جا نیز جامیشود و شما در مواقعی که احتیاج ندارید در کمترین فضا میتوانید دستگاه را قرار دهید. خیلی از دستگاه های مشابه از طریق برش حر..
185,000 تومان
برند: ویداسی Weidasi مدل کالا: 3IN 1 DEAL RL Mosquito Killer Bat Weidasi WD-908
حشره‌کش Weidasi WD-908 برای از بین بردن حشرات از قبیل مگس ، پشه ، زنبور و دیگر حشرات پرنده که باعث انتقال بیماری و مشکلاتی دیگر در محیط زیست می شوند ، مناسب بوده و به دلیل اینکه ازبین بردن حشره با ” های ولتاژ” یا ولتاژ بالا ، انجام می شود آثاری از باکتری زنده و یا عامل بیماری زا در جسد بر جای مانده ..
125,000 تومان
مدل کالا: Remote Control Holder Bag
  جاکنترلی رو مبلی یک وسیله طراحی شده جالب با کاربرد بسیار است که مناسب برای قرار گرفتن بر روی دسته مبل ها طراحی شده است تا شما بتوانید وسایل مورد نیازتان در منزل را ساماندهی کرده و مرتب باشند و نیاز نباشد مدام دنبال وسایلتان بگردید.این جا کنترلی دارای 6 جیب مجزا برای قرار گرفتن وسایل مختلف نظیر ..
25,000 تومان
برند: پروتکت PROTECT مدل کالا: Protect WD-40 Lubracating Spray
اسپری پروتکت مدل WD-40 یکی از اسپرهای بسیار کارآمد و پرفروش میباشد که برای انواع قفل و لولا ، پیچ زنگ زده کاربرد موثری دارد. این اسپری جایگزین خوبی به جای روغن دان، برای نرم و روان کردن یک سری وسیله است. اسپری WD-40  بدون مواد سیلیکونی می باشد ازاین روهیچ گونه آسیبی به وسایل و یا سطوح آغشته شده نمیر..
22,000 تومان
24 عدد به بالا 18,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)