منوی اصلی
سبد خرید

با ثبت نام در پارسیان کالا برای اولین خرید خود کوپن تخفیف دریافت خواهید کرد .

رینگ لایت - نور حلقه

 

این ابزار نور جذابی را روی چشمان فرد ایجاد می‌کند و در عین حال سایه‌ها را حذف می‌کند. هنگام عکاسی اغلب رینگ لایت جلوی سوژه قرار گرفته و دوربین وسط حلقه قرار می‌گیرد. رینگ لایت ها از یک حلقه تشکیل شده‌اند که روی آن با لامپ‌های کوچک LED پوشیده ... در چنین مواقعی، تنها گزینه کاربردی، نور فلاش رینگ لایت است و برای هنرمندان آرایش، عکاسان، وبلاگ نویسان، سالن‌های زیبایی، تقریبا همه افراد مرتبط با خلاقیت عکس و فیلم مناسب است.

مدل کالا: LED Photography Ring Fill Light RGB MJ33 33CM
این رینگ لایت با قطر 33 سانتی متر و با قابلیت تنظیم 7 رنگ RGB مناسب عکاسی پرتره و مدلینگ، ساخت ویدئو کلیپ های جذاب و حتی Light Painting یا نقاشی با نور است. از مهم ترین قابلیت های این رینگ لایت می توان به تنظیم رنگ نور در 3 حالت تک رنگ،چشمک زن و چرخش هفت رنگ RGB آن اشاره کرد.به این صورت که 7 رنگ RGB..
550,000 تومان
مدل کالا: Double Selfie Ring Light With Cell Phone Holder 16cm PK-RH444
چراغ حلقه ای دوتایی با داشتن رینگ لایت های دوقلو برخلاف نور تک حلقه ای سنتی دارای افکت های منحصر به فردی هستند . این طراحی منحصر به فرد می تواند دامنه روشنایی بیشتر و البته متفاوت از مدل های قدیمی ایجاد کند و نور یکنواخت تری منتشر کند ، سایه ها را تا حد زیادی کاهش دهد و تحریک چشم ناشی از یک نور را ا..
490,000 تومان
20 عدد به بالا 400,000 تومان
مدل کالا: LED Ring Light 26cm With 330A Tripod
نور های حلقه ای یا رینگ لایت ها امروزه یکی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی برای عکاسی پرتره ، مدلینگ و تبلیغاتی هستند که البته کارایی های خاص تری هم از جمله در پزشکی ، تعمیرات و … نیز پیدا کرده است. رینگ لایت عکاسی 26 سانتی رینگ لایت یکی از محبوب ترین سایز های رینگ لایت است . این رینگ به خصوص در ع..
480,000 تومان
مدل کالا: Ring light 26cm LED with 3120 Tripod
نور های حلقه ای یا رینگ لایت ها امروزه یکی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی برای عکاسی پرتره ، مدلینگ و تبلیغاتی است. این رینگ به خصوص در عکاسی پرتره ، ماکروگرافی و یا فیلم‌برداری از چهره ، مدلینگ و عکاسی تبلیغاتی و حتی مورد استفاده برای آرایشگاه ها و گریم های حرفه‌ای است. وزن این رینگ لایت حدودا 5..
340,000 تومان
مدل کالا: Ring light 26cm LED with Tripod 210CM
  نور های حلقه ای یا رینگ لایت ها امروزه یکی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی برای عکاسی پرتره ، مدلینگ و تبلیغاتی است . این رینگ به خصوص در عکاسی پرتره ، ماکروگرافی و یا فیلم‌برداری از چهره ، مدلینگ و عکاسی تبلیغاتی و حتی مورد استفاده برای آرایشگاه ها و گریم های حرفه‌ای است. وزن این رینگ لایت 2..
335,000 تومان
10 عدد به بالا 300,000 تومان
رینگ لایت و هلدر موبایل رینگ لایت و هلدر موبایل
ناموجود
مدل کالا: Selfie Ring Light Phone Holder Stand Live Stream/Makeup Camera
        رینگ لایت سلفی موبایل یک نور LED با طراحی زیبا است که برای عکاسی سلفی بسیار مناسب است و شما می توانید بسته به محیط با تنظیم نور در سه حالت مختلف نورپردازی سرد ,گرم یا طبیعی عکس های زیبایی بگیرید. این مدل رینگ لایت یا نور سلفی موبایل برای تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها و لب تاپ ها..
مدل کالا: LED Ring Light HX-260
  نور های حلقه ای یا رینگ لایت ها امروزه یکی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی برای عکاسی پرتره ، مدلینگ و تبلیغاتی است. رینگ لایت عکاسی مدل HX-260 رینگ لایت پرتابل است . این رینگ به خصوص در عکاسی پرتره ، ماکروگرافی و یا فیلم‌برداری از چهره ، مدلینگ و عکاسی تبلیغاتی و حتی مورد استفاده برای آرایشگ..
190,000 تومان
رینگ لایت عکاسی 45 سانت Hero به همراه سه پایه پرتابل
ناموجود
مدل کالا: Photography Ring Light 45Cm With Portable Tripod Hero
نور های حلقه ای یا رینگ لایت ها امروزه یکی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی برای عکاسی پرتره ، مدلینگ و تبلیغاتی است. رینگ لایت عکاسی 45 سانت Hero به همراه سه پایه پرتابل 416 قطعه لامپ LED و با قدرت 96 وات یک نور ایده آل برای عکاسی پرتره ، ماکروگرافی و یا فیلم‌برداری از چهره ، مدلینگ و عکاسی تبلیغا..
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)