منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده پنجاه هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

رینگ لایت - نور حلقه

 

این ابزار نور جذابی را روی چشمان فرد ایجاد می‌کند و در عین حال سایه‌ها را حذف می‌کند. هنگام عکاسی اغلب رینگ لایت جلوی سوژه قرار گرفته و دوربین وسط حلقه قرار می‌گیرد. رینگ لایت ها از یک حلقه تشکیل شده‌اند که روی آن با لامپ‌های کوچک LED پوشیده ... در چنین مواقعی، تنها گزینه کاربردی، نور فلاش رینگ لایت است و برای هنرمندان آرایش، عکاسان، وبلاگ نویسان، سالن‌های زیبایی، تقریبا همه افراد مرتبط با خلاقیت عکس و فیلم مناسب است.

مدل کالا: Ring Light Photography Lighting Dimmable
رینگ‌ لایت یک ابزار نورپردازی ساده است که عموما برای گرفتن عکس های زیبایی، پرتره و عکاسی ماکرو استفاده می شود. این ابزار معمولا از چند لامپ کوچک به فرم یک دایره یا فقط یک لامپ فلورسنت مدور تشکیل شده است. زمانی که از این ابزار در عکاسی استفاده می شود، به شکل جذابی نور را در چشمان فرد به دام می اندازد..
850,000 تومان
مدل کالا: Double Selfie Ring Light With Cell Phone Holder Stand 3.7 INCH
چراغ های حلقه ای دوتایی  یا همان رینگ لایت ها برخلاف نور تک حلقه ای سنتی دارای طراحی منحصر به فردی هستند. این طراحی منحصر به فرد می تواند دامنه روشنایی بیشتری ایجاد کند و نور یکنواخت تری منتشر کند ، سایه ها را تا حد زیادی کاهش دهد و تحریک چشم ناشی از یک نور را از بین ببرد ، تا حد زیادی می تواند نیاز..
395,000 تومان
مدل کالا: Tablet Pad Phone Holder Stand Universal 360 Rotating NB-35
 استند نگهدارنده انواع رینگ لایت یک پایه نگهدارنده با کیفیت است که بسیار کاربری است. شما از این پایه می توانید به عنوان هلدر برای رینگ لایت ها استفاده کنید و بسیار مناسب برای فیلمبرداری و عکاسی پیج های اینستاگرام که نیاز به حلقه های نوری دارند و همچنین آرایشگران می باشد. علاوه بر این شما میتوانی..
340,000 تومان
مدل کالا: 3in1 Dimmable LED Selfie Ring Light Cell Phone Microphone Holder
   رینگ لایت و هلدر موبایل و استند میکروفن یک نور LED با طراحی زیبا است که برای عکاسی سلفی بسیار مناسب است و شما می توانید بسته به محیط با تنظیم نور در سه حالت مختلف نورپردازی سرد ,گرم یا طبیعی عکس های زیبایی بگیرید. این مدل رینگ لایت یا نور سلفی موبایل برای تمام گوشی های هوشمند و تبلت ه..
285,000 تومان 320,000 تومان
مدل کالا: Selfie Ring Light Phone Holder Stand Live Stream/Makeup Camera
    رینگ لایت سلفی موبایل یک نور LED با طراحی زیبا است که برای عکاسی سلفی بسیار مناسب است و شما می توانید بسته به محیط با تنظیم نور در سه حالت مختلف نورپردازی سرد ,گرم یا طبیعی عکس های زیبایی بگیرید. این مدل رینگ لایت یا نور سلفی موبایل برای تمام گوشی های هوشمند و تبلت ها و لب تاپ ها..
190,000 تومان 240,000 تومان
مدل کالا: LED Dimmer USB Port Power Supply Extension Cable Switch Adapter
 ویژگی های کابل دیمردار یدکی ریموت کنترل USB برای رینگ لایت : طول کابل 1.8 متر حداکثر توان 60 وات دارای 4 دکمه عملکرد دارای کلید خاموش و روشن دارای کلید کاهش و افزایش دارای کلید تغییر عملکرد دارای 4 رشته سیم داخلی مناسب برای تعمیر و تعویض کابل رینگ لایت مناسب برای چراغ..
48,000 تومان