توجه ! حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 50 هزار تومان و همکاری 500 هزار تومان می باشد .

منو

تعهد نامه فروشندگان پارسیان کالا

تعهد نامه فروشندگان پارسیان کالا

ما سعی کردیم بهترین و منصفانه ترین حالت فروش را هم برای فروشندگان و هم برای خریداران مهیا نماییم . لذا قوانین و مقرراتی برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی وضع نموده ایم که فروشندگان محترم ملزم به رعایت آن میباشد و پس از ثبت نام جهت تایید حساب فروشندگی لازم است تعهد نامه فروشندگان دانلود و بصورت کبتی مهر و امضا شده بهمراه کپی کارت ملی و مجوز های فعالیت در 2 نسخه (یک نسخه مخصوص فروشنده یک نسخه مخصوص فروشگاه) به آدرس فروشگاه ارسال گردد که پس از تکمیل توسط فروشگاه یک نسخه برای فروشنده ارسال خواهد شد .

 

 

متن تعهد نامه فروشندگان 

اينجانب ……………………………. نام پدر ……………… کد ملی ………………………… شماره شناسنامه ………………….. تاريخ تولد …………….. صادره از ………………. آدرس  …………………………………………………………………………….. متقاضي فروشندگی در فروشگاه پارسیان کالا ، متعهد می گردم كه به قوانین و مقرارت فروشندگی پارسیان کالا متعهد بوده و در صورت عدم انجام تعهدات ملزم به جبران خسارات تعیین شده توسط فروشگاه پارسیان کالا خواهم بود.

 

 

قوانین و مقرارت فروشندگی پارسیان کالا  :

 

  • کمیسیون و هزینه های فروش برا اساس توافق توسط مدیریت پارسیان کالا در پنل ثبت و درج خواهد شد.
  • فروشنده متعهد به رعایت تمامی اصول و مقررات قانون رقابت و شرایط خاص صنفی مرتبط با فعالیت خود می باشد.
  • اصل برای تامین کالا در پنل فروشندگی بر ارسال بار به انبار فروشگاه پارسیان کالا مستقر در اصفهان می باشد ولی جهت کاهش هزینه ها و تسریع در امر فروش فروشگاه به فروشنده این اختیار را می دهد که در صورتیکه خرید فقط از میان سبد فروش فروشنده با شد فروشنده به بصورت مستقیم کالاعای خریداری شده را با استاندارد های فروشگاه برای مشتری ارسال نماید و در صورتیکه قسمتی از خرید مشتری شامل کالاهای فروشنده باشد انتخاب با فروشنده خواهد بود که کالا را بصورت جداگانه بدون هزینه اضافی برای مشتری ارسال نماید یا برای انبار فروشگاه ارسال نماید تا مجموع سفارش از طریق انبار فروشگاه پارسیان کالا ارسال گردد .
  • فروشنده موظف است مشخصات محصولات و توضیحات لازم جهت معرفي کالا، نحوه پشتیبانی پس از فروش و سایر موارد لازم را براساس شرایط اعلامی پارسیان کالا ارائه نماید. فروشنده مسئولیت صحت اطلاعات و تضمین اصالت و کیفیت خدمات را شخصاً بر عهده دارد و بدین وسلیه متعهد گردید در قبال تخلفات خود علاوه بر حضور در مراجع رسمی و پاسخگویی، پارسیان کالا را در قبال مسئولیت و هزینه هرگونه دعوای طرح شده توسط ثالث مصون نماید.
  • فروشنده در صورت اعلام مشتری مبنی بر عیب، کاستی یا نقص کالا، متعهد به اجرای صحیح تعهدات و پاسخگویی به مشتری و جلب رضایت وی بر اساس نظر پارسیان کالا است و در صورت درخواست مشتری نسبت به جایگزین کردن یا رفع نقص آن، ظرف مدت 2 روز کاری اقدام نماید. چنانچه فروشنده ظرف مدت مذکور اقدام لازم را معمول نداشته یا مشتری با پس دادن کالا تقاضای استرداد وجه را داشته باشد، پارسیان کالانسبت به عودت وجه به مشتری اقدام می نماید و فروشنده بدینوسیله حق هرگونه اعتراض نسبت به استرداد وجه به مشتری و عدم استرداد کالا از سوی خریدار را از خود سلب و ساقط مینماید. فروشنده میپذیرد هزینه ناشی از استرداد کالاهای معیوب یا ناقص توسط مشتری، از مطالبات فروشنده کسر و توسط پارسیان کالا برداشت خواهد شد.
  • پارسیان کالا حق تغییر «شرایط همکاری» را در هر زمانی داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها در قسمت شرایط و قوانین فروشندگان اعلام می شود که به منزله ی ابلاغ به «فروشنده» می باشد. «فروشندگان» متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. تغییرات به طور خودکار روی پنل اختصاصی فروشنده قرار گرفته و به منزله ی اصلاحیه و الحاقیه این قرارداد و شرایط همکاری محسوب شده و «فروشنده» متعهد به رعایت مقررات به روز شده می باشد و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی باشد.
  • علاوه بر موارد مذکور در فوق، فروشگاه کالا می تواند، در صورت عدم تمایل به ادامه همکاری با طرف مقابل، راساً و بدون نیاز به مراجعه به مرجع حل اختلاف در طول مدت قرارداد همکاری ، ضمن قطع فوری پنل، رابطه قراردادی خود با فروشنده را بدون هرگونه مسئولیت درخصوص پرداخت خسارات تحت هر عنوان، فسخ کند. در این موارد، فروشنده اعلام و اقرار نمود که پارسیان کالا حق دارد طبق صلاحدید خود عمل نموده و خساراتی تحت هر عنوان، قابل ادعا از سوی فروشنده نمی باشد.
  • وجوه ناشی از فروش کالا ، پس از کسر کمیسیون ، هزینه ها و مطالبات قراردادی و تأیید نهایی فروشگاه به فروشنده پرداخت می شود.

 

                مدیریت فروشگاه پارسیان کالا                                                                                                فروشنده فروشگاه پارسیان کالا

                                                                                                                                                                نام نام خانوادگی

                                                                                                                                                                اثر انگشت و مهر

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
پارسیان کالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارسیان کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پارسیان کالا، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

پارسیان کالا تا یک روز کاری بعد از ثبت سفارش را ارسال خواهد کرد و بسته به نوع ارسال از 1 تا 4 روز کاری زمان خواهد برد

متاسفانه امکان خرید حضوری نیست ولی امکان دریافت سفارش بصورت حضوری هست

شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
پارسیان کالا