منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

تجهیزات تولید محتوا

 

ما در یک عصر ارتباطات زندگی می‌کنیم، پس به ابزار های تولید محتوا تصویری نیاز داریم. این به آن معنی است که به یک استراتژی خلق محتوای برای ساخت ویدیو یا پادکست های با کیفیت آسان نیست اما خوشبختانه به دانش فنی زیادی برای تولید محتوای دیجیتال نیاز ندارید و فقط باید با تهیه ابزارهای مناسب محتواسازی، صوت ، عکس و ویدئوهای حرفه ای تری را تهیه و ارائه کنید . برای فیلم برداری یا صدا برداری و خرید تجهیزات تولید محتوا متحمل هزینه هایی است اما شما می توانید با کمی خلاقیت و تیز هوشی هزینه ها را پایین بیاورید. 

مدل کالا: Lincue Teleprompter
تله پرامپتر لینکیو Lincue Teleprompter یک نمایشگر متن است و توسط سخنرانان، گویندگان برنامه‌های تلویزیونی و تولیدکنندگان محتوا و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. صفحه نمایش دستگاه زیر لنز دوربین فیلمبرداری یا موبایل قرار می‌گیرد. بدین ترتیب متن مورد نظر روی صفحه شیشه‌ای شفاف به نمایش در می آید. بنابراین ..
2,740,000 تومان
مدل کالا: Ring Light Photographic lighting 2700-6500K RL-21
 رینگ لایت RL-21 54cm در دسته رینگ لایت های حرفه ای سایز بزرگ می باشد. یکی از مزیت های این رینگ لایت نسبت به سایر رینگ لایت ها دمای نور (کلوین) گسترده تر میباشد.  به طوری که بازه نوری این دستگاه از کلوین ۲۷۰۰ تا کلوین ۶۵۰۰ قابل تنظیم بوده و دمای نوری گسترده تر را دراختیار کاربر قرار میدهد. رینگ ..
1,650,000 تومان
مدل کالا: Ring Light Photographic lighting 2700-6500K RL-18 45cm
رینگ لایت اورجینال  RL18 45 cm در دسته رینگ لایت های حرفه ای سایز بزرگ می باشد. یکی از مزیت های این رینگ لایت نسبت به سایر رینگ لایت ها دمای نور (کلوین) گسترده تر میباشد به طوری که بازه نوری این دستگاه از کلوین ۲۷۰۰ تا کلوین ۶۵۰۰ قابل تنظیم بوده و دمای نوری گسترده تر را دراختیار کاربر قرار میدهد. ری..
1,500,000 تومان
مدل کالا: Sound Card V10 Mixing Professional
کارت صدای جدید V10 از همراهی بلوتوث با 12 نوع صدای الکترونیکی و 12 نوع جلوه صوتی محیطی پشتیبانی می کند. عملکرد کاهش نویز با یک دکمه، کاملاً از نویز اطراف محافظت می کند و صدای واقعی را بازیابی می کند. این کارت صدا دارای حالت آواز، حالت حرفه ای، حالت تماس میکروفون، حالت اتصال میکروفون و سوئیچینگ با یک..
1,380,000 تومان 1,490,000 تومان
مدل کالا: Waterproof Inspection Snake Camera 15M 8 LED Lights for Android
 دوربین شلنگی برای دیدن مکان هایی استفاده می شود که امکان مشاهد با چشم وجود ندارد مثل حفره ها،چاه،لوله ها و مکانیک ها و هر جایی که بدون وجود این دستگاه نمی توان دید این دوربین مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه استفاده ازاین دوربین اینطور است که اول کابل دوربین را به موبایل اندروید یا کامپیوتر خود ..
1,290,000 تومان
2 عدد به بالا 950,000 تومان
مدل کالا: Wireless Endoscopy WiFi HD-720P
شاید بارها شده که برای دیدن مکانی و یا قسمتی که قابل دسترس نبوده دچار دردسر شده باشید. توسط دوربین اندوسکوپی Wifi می توانید جاهایی که دسترسی به آن ها میسر نیست را در موبایل ، تبلت ، آیفون و یا لپ تاپ خود مشاهد کنید. بر خلاف سایر دوربین های آندوسکوپی در بازار این دوربین های وایرلس نه تنها با گوشی های..
1,200,000 تومان 1,300,000 تومان
مدل کالا: Ring light 36cm LED With Tripod RL-14
 نورهای حلقه ای یا رینگ لایت ها امروزه یکی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی برای عکاسی پرتره ، مدلینگ و تبلیغاتی است. این رینگ به خصوص در عکاسی پرتره، ماکروگرافی و یا فیلم‌برداری از چهره، مدلینگ و عکاسی تبلیغاتی و حتی مورد استفاده برای آرایشگاه ها و گریم های حرفه‌ای است. وزن این رینگ لایت 36 سا..
1,150,000 تومان
مدل کالا: Wireless Endoscopy WiFi HD-720P
شاید بارها شده که برای دیدن مکانی و یا قسمتی که قابل دسترس نبوده دچار دردسر شده باشید. توسط دوربین اندوسکوپی Wifi می توانید جاهایی که دسترسی به آن ها میسر نیست را در موبایل ، تبلت ، آیفون و یا لپ تاپ خود مشاهد کنید. بر خلاف سایر دوربین های آندوسکوپی در بازار این دوربین های وایرلس نه تنها با گوشی های..
950,000 تومان