منوی اصلی
سبد خرید

با ثبت نام در پارسیان کالا برای اولین خرید خود کوپن تخفیف دریافت خواهید کرد .

تایمر دیجیتال برق مدل MASTER CLEAR

ویژگی های تایمر دیجیتال قطع و وصل خودکار برق | ‌ارزان ترین بهترین با کیفیت ترین - تایمر و ساعت فرمان
ناموجود
تایمر دیجیتال برق مدل MASTER CLEAR
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
 • وضعیت موجودی: ناموجود
 • مدل کالا: Digital Timer Switch 7Day MASTER CLEAR LCD
 • کد کالا: 1001537

تایمر دیجیتال برق مدل MASTER CLEAR ، یک تایمر برق باکیفیت است که ب توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 16 بار قطع و وصل برق در هفته با محدودیت هر روز 1 بار روشنی و 1 بار خاموشی می باشد. پریز تایمر دار برق یکی از پرکاربردترین و سودمندترین ابزارهای الکترونیکی است که در هر خانه، مغازه و فروشگاه، کارخانه و کارگاه، دام‌داری و گلخانه و هرجای دیگری دارای کاربرد است. توان خروجی این تایمر3600 وات  و جریان 16 آمپر است.

 

ویژگی های تایمر دیجیتال برق مدل MASTER CLEAR :

 

 • توان خروجی 3600 وات 16 آمپر
 • میزان اشتباه احتمالی در هر ماه 1 دقیقه
 • راهنمای تنظیم تایمر برق دیجیتال به زبان انگلیسی
 • دوشاخه و پریز برق استاندارد برق 220 ولت شهری در ایران
 • دارای باتری پشتیبان Backup-Battery از نوع باتری NIMH1.2V
 • حداقل تنظیم و دقت تنظیم 1 دقیقه (قابل برنامه ریزی از یک دقیقه)
 • ورودی برق 220 ولت 50 هرتز با حداکثر خروجی 16 آمپر انواع دستگاه‌های برقی
 • توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 16 بار قطع و وصل برق در هفته با محدودیت هر روز 1 بار روشنی و 1 بار خاموشی
 • دارای برنامه‌های گوناگون روشن و خاموشی تصادفی Random ، یک روز درمیان، دو روز آخر و آغاز هفته و ...
 • تایمر قطع و وصل برق دیجیتال هوشمند دارای صفحه نمایش LCD جهت نمایش وضعیت کارکرد، ساعت و تنظیم تایمر

 

 

نحوه استفاده از تایمر دیجیتال مرحله به مرحله :

زمانی که تایمر پریزی مدل مستر را در دست میگیرید در جلوی آن صفحه نمایش ، 7 کلید و یک چراغ نمایشگر وضعیت و یک دکمه ریست مشاهده خواهید کرد. مراحل زیر را با همراهی ما انجام دهید تا بعد از آن به راحتی از تایمر خود استفاده کنید.

 

 

 • تنظیم کردن ساعت محلی :

در شروع کار لازم است روز و ساعت محلی تایمر را مطابق مراحل زیر تنظیم کنید.  ساعت محلی همان روز و ساعت فعلی شما میباشد.

 1. با فشار دادن ترکیبی دو کلید CLOCK وWEEK میتوانید روز را انتخاب کنید . برای مثال امروز شنبه هست و روز SA را انتخاب میکنیم (Saturday=شنبه).
 2. با فشار دادن ترکیبی دو کلید CLOCK و HOUR میتوانید ساعت را تنظیم کنید .
 3. با فشار دادن ترکیبی دو کلید CLOCK  و MIN  میتوانید دقیقه را تنظیم کنید .

 

 • انتخاب حالت دستگاه :

قبل ازتنظیم زمان بندی تایمر باید حالت های دستگاه را انتخاب کنید. هنگامی که دستگاه را روی حالت های Manual on  یا  Manual off  قرار میدهید دیگر دستگاه به تنظیمات حالت  Auto  عمل نمی کند. همچنین هنگامی که دستگاه را روی حالت Auto قرار میدهید دستگاه  تنظیمات قسمت Manual را تا تنظیم کردن دوباره حفظ خواهد کرد.

 

 • تنظیم زمان بندی تایمر :

بعد از اینکه مراحل بالا را انجام دادید نوبت به تنظیم تایمر میرسد. در این قسمت میتوانید ساعت روشن شدن ، ساعت خاموش شدن و روز اجرای هر کدام را تنظیم کنید. همچنین  میتوانید 20 زمانبندی متفاوت به وجود بیاورید. زمان روشن شدن زمانبندی یک با عبارت on  و زمان خاموش شدن زمانبندی یک  با عبارت OFF  در کنار نمایشگر قابل مشاهده است.

 1. ابتدا با فشار دادن دکمه TIMER وارد قسمت زمانبندی میشوید. اولین زمان بندی با عدد یک در کنار نماشگر نشان داده میشود و اولین ساعت پیش روی شما برای تنظیم ساعت روشن شدن زمان بندی یک است .
 2. سپس با استفاده از دکمه WEEK  روز یا روزهای روشن شدن زمانبندی یک را میتوانید تنظیم کنید. در این قسمت دستگاه به شما 18 حالت روزانه و هفتگی خواهد داد. (برای مثال یک روز مجزا ، یکروز در میان ، روز های تعطیل و...)
 3. با استفاده از کلید HOUR ساعت روشن شدن زمانبندی یک را میتوانید تنظیم کنید.
 4. با استفاده از کلید MIN دقیقه روشن شدن زمانبندی یک را میتوانید تنظیم کنید.
 5. با فشار دادن دوباره ی  کلید TIMER  ساعت خاموش شدن زمانبندی 1 را مشاهده میکنید. در این مرحله عبارت کنار نمایشگر از ON  به OFF  تغییر میکند.
 6. با استفاده از دکمه WEEK  روز یا روز های خاموش شدن زمانبندی یک را میتوانید تنظیم کنید.
 7. با استفاده از کلید HOUR ساعت خاموش شدن زمانبندی یک را میتوانید تنظیم کنید .
 8. با استفاده از کلید MIN دقیقه خاموش شدن زمانبندی یک را میتوانید تنظیم کنید .
 9. با فشار دادن دوباره ی  کلید TIMER  ساعت روشن شدن زمانبندی 2  را مشاهده میکنید .

تمام مراحل گفته شده را میتوانید برای زمانبندی 2 نیز انجام داده و بعد از اتمام مرحله 8 و انجام مرحله 9 وارد زمانبندی بعدی خواهید شد . 

 

 • پاک کردن زمانبندی ها :

در این قسمت میتوانید تمام زمان بندی هایی را که تنظیم کرده اید به صورت مجزا پاک کنید.

 1. با یک بار فشار دادن کلید  TIMER  زمان روشن شدن زمانبندی یک را مشاهده میکنید.
 2. با فشار دادن کلید CLEAR  زمان روشن شدن زمانبندی یک پاک خواهد شد.
 3. با فشار دادن دوباره کلید  TIMER زمان خاموش شدن زمانبندی یک را مشاهده میکنید.
 4. با فشار دادن کلید CLEAR زمان خاموش شدن زمانبندی یک پاک خواهد شد. 

سپس با فشار دادن دوباره ی کلید TIMER وارد زمانبندی 2 خواهید شد و میتوانید تمام مراحل بالا را برای آن اجرا کنید. همچنین اگر نیاز به پاک کردن فقط یک برنامه مثلا برنامه شماره سه داشتید آنقدر کلید TIMER را فشار دهید تا به برنامه سه برسید و با کلید CLEAR  طبق مراحل برنامه را پاک کنید .

 

 • ریست کردن تایمر :

شما در هر لحظه میتوانید تمامی تنظیمات و حالت های داده شده به دستگاه را به فرم اولیه در بیاورید تنها  با فشار دادن دکمه RESET روی این تایمر برق دیجیتالی میتوانید به تنظیمات اولیه برگردید.

 

 • تنظمات جانبی :
 1. با فشار دادن ترکیبی دو کلید HOUR  و MIN ساعت تابستانی اجرا خواهد شد. با انجام این تنظیم ساعت محلی یک ساعت به جلو کشیده میشود. با انجام دوباره ساعت محلی یک ساعت به عقب کشیده می شود.
 2. با فشار دادن کلید  CLOCK  و سپس TIMER  میتوانید قالب ساعت محلی را به 24 ساعته یا 12 ساعته تغییر دهید.

 

 

کاربرد تایمر برق دیجیتال 16 برنامه :

داشتن تایمر دیجیتال برق میتواند بسیار سومند باشد و شما با داشتن این دستگاه میتوانید دستگاههایی که نیاز به قطع و وصل شدن برق در زمان های بخصوص دارند را مدیریت کنید. بعضی دستگاه ها باید در بازه های زمانی خاص مثلا هفتگی یا روزانه برقشان قطع شود و در زمانی دیگر وصل شود و البته به صورت اتوماتیک نه به صورت دستی، درنتیجه داشتن یک تایمر در همچین مواقعی به شدت مورد نیاز است.

 

 

موارد استفاده از تایمر دیجیتال برق :

در بعضی مکان ها داشتن یک تایمر برق نیاز است ما در این مطلب برخی از کاربردهای تایمر را برای شما مطرح میکنیم و مختصر توضیحی برای درک بهتر میدهیم.

 • روشن و خاموش کردن پمپ ، بخاری و چراغ آکواریوم
 • تایمر برای مسافرت و امنیت خانه، شرکت و انبار
 • تایمر برق برای پمپ آب کشاورزی و باغبانی
 • تایمر برق دیجیتال برای کارگاه‌های صنعتی دامداری و گلخانه

 

 

 • روشن و خاموش کردن پمپ ، بخاری و چراغ آکواریوم

اگر شما هم جزو آن دسته از علاقه مندان به ماهی و آکواریوم هستید حتما در منزل یا محیط کار آکواریوم دارید و میدانید که نیاز است که پمپ آکواریوم و یا بخاری آن در زمان مشخصی روشن و در زمان دیگر خاموش شود در نتیجه داشتن یک تایمر برق به شما کمک میکند که خانه یا محل کار را با خیال آسوده ترک کنید.

 

 • تایمر برای مسافرت و امنیت خانه، شرکت و انبار

حتما برای شما هم پیش آمده که به مسافرت طولانی مدت رفته اید و مجبورید چراغ ها را خاموش کنید و این خاموشی طولانی مدت بهترین فرصت برای دزدی و نا امنی خانه شما میباشد در نتیجه شما با داشتن یک تایمر میتوانید امنیت خانه یا محل کار خود را تامین کنید. با داشتن تایمر برق دیجیتال می‌توانید پس از برنامه‌ریزی یک لامپ را در مدت مسافرت خود در ساعات معین روشن و در ساعت زمان‌بندی شده خاموش کنید.

 

 • تایمر برق برای پمپ آب کشاورزی و باغبانی

در باغ‌هایی که دارای سامانه‌ی آبیاری قطره‌ای تحت فشار هستند داشتن زمان خاص برای ابیاری بسیار مهم است و زمان‌های خاصی برای آبیاری درختان در نظر گرفته می‌شود. به عنوان مثال شب هنگام یک زمان مناسب برای ابیاری است در نتیجه قرار دادن یک تایمر سر راه پمپ میتواند به صورت خودکار آبیاری را برنامه ریزی کند و شما دیگر نگران قطع و وصل آب نباشید.

 

 • تایمر برق دیجیتال برای کارگاه‌های صنعتی دامداری و گلخانه

کارگاه‌های صنعتی و یا مرغ‌داری‌ها و گاو‌داری‌ها و همچنین گلخانه‌های پرورش گل زینتی و محصولات کشاورزی دارای لامپ‌های ال ای دی روشنایی و دستگاه‌های تهویه هوا هستند که نیاز است در ساعت‌های خاصی در فصل‌های گوناگون سال روشن و خاموش شوند و برق آن‌ها به صورت خودکار قطع و وصل شود پس داشتن یک تایمر باکیفیت برای این مشاغل لازم است.

 

شیوه‌ی استفاده و روش تنظیم تایمر دیجتالی برق :

برای استفاده از این دستگاه باید در نظر داشت که تایمر دیجیتال برق دارای یک پریز برق ورودی برای اتصال سیم و کابل برق انواع دستگاه‌های برقی و یک دوشاخه برای اتصال تایمر به پریز برق شهری است. به زبان ساده‌تر برای راه‌اندازی این دستگاه کافی است این مراحل را در گام سپری کنید: 

با استفاده از راهنما و کاتالوگ درون پریز تایمردار برق دیجیتال ، برنامه‌ریزی تایمر را انجام دهید تا به دلخواه شما زمانبندی شود. سیم برق دستگاه مورد نظررا به ورودی پریز برق تایمر وارد کنید. دوشاخه‌ی تایمر دیجیتال را به پریز برق 220 ولت شهری وارد کنید و از این پس تایمر در زمان تنظیم شده برق را قطع و یا وصل خواهد کرد.

نکته: بهتر است در ابتدا تایمر را روی یک وسیله ساده تر امتحان کنید و هرموقع فرایند تنظیمات را یادگرفتید سپس روی دستگاه اصلی قرار دهید.

 

تنظیم ساعت تایمر پریزی دیجیتالی برق مدل MASTER CLEAR هفتگی :

برای تنظیم ساعت دستگاه دکمه‌ی Clock نگه دارید و همزمان ساعت ، دقیقه و ثانیه را تنظیم کنید. تنظیم ساعت با فشار دادن دکمه‌ی HOUR به تعداد مورد نیاز و تنظیم دقیقه با فشار دادن همزمان گزینه‌ی MIN به تعداد مورد نیاز و ثانیه با فشار دادن دکمه‌ی SEC همزمان با نگه‌داشتن دکمه‌ی ساعت Clock قابل انجام است. لازم است بدانید که کاربرد کلید ثانیه فقط برای تنظیم ساعت تایمر دیجیتال پریز دار است.

 

برخی از نکات درباره راه‌اندازی تایمر پریزی دیجیتالی برق مدل MASTER CLEAR :

 • درصورت تمیز کردن دستگاه، ابتدا آنرا از پریز جدا کنید.
 • از ریختن مستقیم آب روی دستگاه خودداری کنید.
 • برای نخستین بار دستگاه را دست‌کم 8 ساعت درون پریز برق قرار دهید تا شارژ شود.
 • به شدت جریان دستگاه دقت کنید
 • دستگاه در هنگام استفاده کاملا در پریز قرار گرفته باشد.
 • امکان اتصال سه راهی یا چند راهی برق به این دستگاه وجود دارد ولی مجموع جریان مصرفی دستگاه ها نباید بیشتر از حدود 15 آمپر باشد.
 • تایمر دیجیتال برق در زمان‌های برنامه‌ریزی شده به صورت خودکار بدون نیاز به باتری و منبع برق است.

 

پاسخ به پرسش های متدوال درباره تایمر پریزی دیجیتالی برق مدل MASTER CLEAR :

 • تایمر دیجتال قطع و وصل برق را برای هر روز می توان 1 بار روشن و 1 بار خاموش کرد و همچنین می‌توان  برای 1 هفته کامل به آن برنامه داد( یعنی در روزهای مختلف در زمان‌های گوناگون مورد نیاز روشن و خاموش شود ) البته می توان زمان را یکسان برای همگی روزهای هفته در نظر گرفت در صورت نیاز به خاموش و روشن شدن بیش از 1 بار در روز باید از تایمر آنالوگ استفاده کرد. 

 

 • تنظیمات و برنامه‌ریزی تایمر دیجیتال برق هفتگی به دلیل داشتن باتری درونی، با قطع برق از میان نخواهد رفت. دستگاه با بهره‌گیری از باتری‌های درونی خود، حتی با وجود قطع کامل برق، می‌تواند تنظیمات را برای روزها و هفته‌ها نگه‌ دارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
 
 
پارسیان کالا به عنوان یکی از بزرگترین سایت خرید عمده لوازم جانبی توانسته است با اخذ نمایندگی رسمی اکثر برندهای معتبر بازار و نیز واردات و مستقیم ایجاد تنوع چند هزار قلمی کالا ، گامی بزرگ در تامین تمام نیازهای کالایی همکاران و ارگان ها و سازمان ها بردارد. بالاترین تنوع کالا در میان فروشگاه های انلاین ، امکان مشاوره قبل از خرید، عدم محدودیت در تعداد خرید از یک کالا و قیمت رقابتی در کنار ارسال ارزان باعث شده تا سطح خدمات فروش عمده نسبت به سایر رقبای بازار برتری محسوسی داشته باشیم. ما مفتخر به خدمت رسانی به شما همکاران گرامی هستیم و  اگر تاکنون در سایت حساب همکاری ایجاد نکرده اید برای مشاهده قیمت عمده محصولات کافیست طبق دستورالعمل زیر مراحل گفته شده را طی کنید.
 
 
 
 
 
اگر شما مغازه دار یا پخش کننده و ی ا مسئول خرید هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

 

 1.  ابتدا در اپلیکیشن اندروید و یا وب سایت فروشگاه آنلاین پارسیان کالا ثبت نام کنید.
 2.  بعد از ثبت نام ، ایمیل ثبت نامی خود را به همراه یک عکس از مغازه یا کارت ویزیت خود به شماره تلگرام یا واتس اپ 09138705789 یا در چت آنلاین سایت برای تایید حساب همکاری ارسال کنید .
 3.  بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی ، برای حساب کاربری تایید شده شما، شما می توانید وارد حساب کاربری خود شده و محصولات مورد نیاز خود را جستجو و مقایسه نموده و به تعداد دلخواه به سبد اضافه نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید .
 4. تسویه حساب از طریق درگاه های بانکی معتبر و بصورت پرداخت آنلاین می باشد .
 5. روش های ارسال متنوع از جمله ارسال پستی پیشتاز– پست ویژه – چاپار – پرس بال – اتوبوس رانی برای سراسر کشور و پیک موتوری و تحویل درب فروشگاه فقط ویژه همکاران اصفهانی می باشد .
 6.  خرید عمده لوازم جانبی همکارانی که قبلا از سایت خرید عمده انجام داده اند نیاز به تایید حساب ندارند و تایید حساب مختص ثبت نام کنندگان جدید می باشد.
 7.  شما می توانید بدون دردسرهای زمانی و  رفت و آمد و جور کردن اجناس از چندین مغازه ، تنها با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید .
 
 
 
تذکر :
 
 1.  هزینه ارسال رایگان درج شده در سایت فقط برای مشتری با قیمت مصرف کننده می باشد . هزینه ارسال در قیمت تسویه حساب درج شده است .
 2.  حداقل خرید همکاری مبلغ یک میلیون تومان می باشد. در صورت خرید زیر یک میلیون تومان اکانت همکار به اکانت یوزر تبدیل خواهد شد . 
 
در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در ورود یا ثبت نام با شماره  09138705789  در تماس باشید.
 
 

   کانال تلگرام عمده فروشی   

   صفحه رسمی اینستاگرام عمده فروشی   

 

 
 برای اطلاع از قیمت های همکاری و اخبار فروشگاه ک افیست bestpricepk را در تلگرام و یا اینستاگرام جستجو کنید یا لینک t.me/bestpricepk  را در تلگرام و یا لینک instagram.com//bestpricepk را در اینستاگرام  در مرور گر اجرا نمایید و یا با ذخیره شماره  09138705789  و با  ارسال درخواست عضویت در لیست انتشار واتساپ ، مطالب در واتساپ برای شما ارسال خواهد شد  .
 

 

 

امکان همکاری در فروش در پارسیان کالا به دو دسته تقسیم می گردد :

 

Static Image    Static Image

 

1 - شما کالایی برای فروش دارید

2- شما امکان بازاریابی محصولات را دارید

 

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌ و‌ کار آنلاین موفق هستید هم اکنون با ما شروع کنید . همین حالا رایگان ثبت نام کنید تا کالا و خدمات شما را در ویترینی بزرگ به نمایش بگزاریم و در دسترس عموم قرار بگیرید.

 

 

فروشگاه اینترنتی پارسیان کالا با راه اندازی سیستم همکاری در فروش این فروشگاه اینترنتی خدمتی نو در اختیار مشتریان خود قرار داده است .کسب درآمد از طریق اینترنت راه های زیادی دارد ، یکی از این روشهای درآمد زا  که نیاز به سرمایه ندارد همکاری در فروش محصولات این فروشگاه است. که در زیر به آموزش این روش بازاریابی را بصورت تصویری خدمت شما ارائه می گردد .

 

Static Image

 

 

 

آموزش جامع ویدویی بازاریابی پارسیان کالا :
 

 
 
 
 
مطالب مرتبط :

 

 

مراحل خرید اینترنتی آسان از فروشگاه اینترنتی پارسیان کالا :

 

1 – ابتدا باید در فروشگاه ثبت نام نمایید . با ايجاد يک حساب کاربری می توانید سريعتر خريد نمایيد، تاريخچه سفارشات خود را مشاهده نمایید و همچنين از وضعيت سفارش خود آگاهی پيدا نمایيد و اگر شما قبلا ثبت نام کرده ايد، از طریق صفحه ورود وارد شوید.

 

Static Image    Static Image

 

2 – سپس از طریق جستجوی و صفحه اول فروشگاه می توانید وارد دسته بندی و قسمت های مختلف سایت شده و کالاهای مورد نظر خود را جستجو و بررسی و مقایسه فرمایید و با با اضافه کردن محصولات موجود به سبد خرید می توانید خرید خود را وارد فاز اجرایی خرید نمایید .

 

Static Image

 

Static Image

 

Static Image

 

 

3 – بعد از اتمام افزودن تمام محصولات مورد نیازتان به سبد خرید ، می توانید سبد خرید را مشاهده و ویرایش نمایید . در سبد خرید مبلغ و تعداد مورد نظر برای خرید قابل مشاهده و ویرایش می باشد . و جمع کل سفارش بر اساس قیمت هر محصول و تعداد نیز قابل مشاهده می باشد .

 

Static Image

 

4 – بعد از ویرایش نهایی سبد خرید وارد قسمت تسویه حساب شده و گزینه های مربوط به روش ارسال و روش پرداخت خود را نتخاب نموده و در صورتی که کد تخفیف یا کارت هدیه دارید در این صفحه می توانید با وارد کرد این کدها در کارد مربوطه از آن ها استفاده نمایید .

 

Static Image

 

5 – در صفحه تسویه حساب می توانید اگر مایل به تذکر نکته در مورد سفارش خود هستید در قسمت پایین صفحه در کاردی مورد نظر توضیحات خود را وارد نمایید . این توضیحات می تواند در مورد انتخاب طرح و رنگ ، زمان ارسال ، جزئیات بیشتر سفارش و یا هر مورد دیگری باشد که می تواند ما را در ارائه بهتر خدمات به شما مشتریان گرامی یاری دهد .

 

 

6 – در پایان جای دارد به اطلاع برسانیم پل ارتباطی ما جهت پاسخگویی به سوالات دیگر شما از طریق قسمت ارتباط با ما و قسمت سوالات متداول می باشد .

 

Static Image    Static Image

 

 

فروشگاه اینترنتی پارسیان کالا