منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال پستی رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

تسکو TSCO

تسکو در یک نگاه


شرکت توسن سیستم شرق در سال 1381 شمسی تاسیس شد. فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات کامپیوتری تعریف شد که برگرفته از دانش، سوابق کاری و تجربه موسسان و هیئت مدیره این شرکت بود که همگی در این زمینه حرف هایی برای گفتن داشتند و زمینه مساعدی می خواستند تا بتوانند مواردی را که به آن اعتقاد داشتند، تحقق بخشند. دیر زمانی نپایید تا تحولات مجموعه مسیر خود را یافت و تا هم اکنون این تحولات در ابعاد جدیدتری ادامه دارد. از آغاز تاسیس شرکت تا هم اکنون بصورت بسیار گذرا به سیر تحولات شرکت اشاره می کنیم: در ابتدا شرکت با ایجاد یک واحد بازرگانی توانمند، تجهیزاتی را از بازار جهانی این محصولات تهیه و به بازار داخلی تزریق می نمود.

برند: تسکو TSCO مدل کالا: Tsco gaming mouse TM-757 GA
ماوس گیمینگ TM 757 G یکی از محصولات بسیار با کیفیت تسکو است. ابعاد این ماوس 41 × 70 ×127 میلی متر و وزن آن 131 گرم است و در هنگام انجام بازی، کاملا در کنترل شماست. چراغ های LED در نظر گرفته شده برای این محصول، به زیبایی آن اضافه کرده و حس خوشایندی در هنگام انجام بازی به شما می دهد.ماوس گیمینگ TM..
182,000 تومان 210,000 تومان
برند: تسکو TSCO مدل کالا: TSCO TPS 507 Adapter
تبدیل برق تسکو مدل 507 یکی از تولیدات با کیفیت شرکت تسکو می باشد که تحت عنوان TPS 507 وارد بازار گردیده است.این محصول جالب، برای متصل کردن انواع 2شاخه و 3شاخه به پریز برق مورد استفاده قرار میگیرد.جالب است بدانید این محصول تغییری در ولتاژ برق ایجاد نمی‌کند.یکی از ویژگی های جذاب این محصول وجود یک پورت..
69,000 تومان
برند: تسکو TSCO مدل کالا: TSCO Cat6 Patch Cord Cable
کابل پچ کورد (Patch cord) کابلیست جهت انتقال دیتا (Data) بین دو دستگاه .این کابل قابلیت انتقال Data  (اطلاعات) را به صورت صفر و یک (0-1) را داراست. یعنی بر خلاف کابل تلفن (که از 2 یا 4 رشته سیم بهره میجوید) میتواند بسته به نوع کابل و پهنای باند آن اطلاعات را منتقل کند.کابل شبکه از 8 رشته داخلی تشکیل..
24,000 تومان
برند: تسکو TSCO مدل کالا: TSCO TCR 953 Card Reader
کارت ریدر تسکو مدل TCR 953 یکی از تولیدات با کیفیت شرکت تسکو می باشد. با داشتن این محصول  شما میتوانید اطلاعات روي کارت حافظه خود را به ‌وسيله لپ‌تاپ  بخوانيد. این  مدل محصول TCR 953 از نظر ظاهری شبیه به یک فلش مموری است. برای محافظت از کانکتورهای این محصول شرکت تسکو درپوشی برای این کارت خوان طراحی ..
18,000 تومان