منوی اصلی
سبد خرید

 جهت ارسال رایگان سفارشات بالای 150,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .

   با عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام فروشگاه از ما تخفیف بگیرید   

تسکو TSCO

تسکو در یک نگاه


شرکت توسن سیستم شرق در سال 1381 شمسی تاسیس شد. فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات کامپیوتری تعریف شد که برگرفته از دانش، سوابق کاری و تجربه موسسان و هیئت مدیره این شرکت بود که همگی در این زمینه حرف هایی برای گفتن داشتند و زمینه مساعدی می خواستند تا بتوانند مواردی را که به آن اعتقاد داشتند، تحقق بخشند. دیر زمانی نپایید تا تحولات مجموعه مسیر خود را یافت و تا هم اکنون این تحولات در ابعاد جدیدتری ادامه دارد. از آغاز تاسیس شرکت تا هم اکنون بصورت بسیار گذرا به سیر تحولات شرکت اشاره می کنیم: در ابتدا شرکت با ایجاد یک واحد بازرگانی توانمند، تجهیزاتی را از بازار جهانی این محصولات تهیه و به بازار داخلی تزریق می نمود.

برند: تسکو TSCO مدل کالا: TSCO TCR 953 Card Reader
کارت ریدر تسکو مدل TCR 953 یکی از تولیدات با کیفیت شرکت تسکو می باشد. با داشتن این محصول  شما میتوانید اطلاعات روي کارت حافظه خود را به ‌وسيله لپ‌تاپ  بخوانيد. این  مدل محصول TCR 953 از نظر ظاهری شبیه به یک فلش مموری است. برای محافظت از کانکتورهای این محصول شرکت تسکو درپوشی برای این کارت خوان طراحی ..
12,000 تومان 15,000 تومان
برند: تسکو TSCO مدل کالا: TSCO TMO 22 Mousepad
موس پد یکی از لوازم جانبی کامپیوتر می باشد که برای کاربران حرفه ای از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و عده ای آن را یک وسیله ی ضروری و مهم قلمداد می کنند. پد موس طبی تسکو TMO-22 محصول شرکت تسکو می باشد که دارای دارای سطح فوق العاده می باشد و همین موضوع سبب شده رضایت حداکثری کاربران را به دنبال..
59,000 تومان 68,000 تومان
برند: تسکو TSCO مدل کالا: TSCO TCR 952 USB 2.0 AND USB Type C Card Reader
کارت ریدر تسکو مدل TCR 952 یکی از تولیدات با کیفیت شرکت تسکو می باشد. این رم ریدر جالب و چندکاره داراي کانکتور USB 2.0 , Micro USB , Type C بوده و اطلاعات روي کارت حافظه‌اي که در آن قرار داده مي‌شود را مي‌خواند.با داشتن این محصول پرکاربرد شما میتوانید اطلاعات روي کارت حافظه خود را به ‌وسيله انواع دس..
69,600 تومان
برند: تسکو TSCO مدل کالا: TSCO TC 74 HDMI Cable 5m
کابل HDMI 4K فلت برند تسکو مدل TC 74  برای انتقال صدا و تصاویر ساخته شده است. توسط این کابل می‌توانید دستگاه الکترونیکی مجهز به درگاه HDMI را به پخش‌کننده‌های خانگی یا دستگاه‌های الکترونیکی‌ دارای همین درگاه متصل کنی