منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال پستی رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

اسکای دلفین Sky Dolphin

برند اسکای دلفین | Sky Dolphin در سال 2014 آغاز به کار کرد ، شرکت Shenzhen Sharing Century Communications Co., Ltd  یک شرکت جدید است که به توسعه محصولات لوازم جانبی دیجیتال با کیفیت اختصاص یافته است. این شرکت صاحب برندهایی مانند Dolphin ، SKYDOLPHIN و غیره است و با طراحی ساده در خدمت دیجیتال بوده است. 
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: SKYDOLPHIN SC17 Wall Charger
تراول شارژر SC17 اسکای دلفین یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اسکای دلفین می باشد. شارژر دیواری اسکای دلفین مدل SC17 دارای 2 درگاه خروجی است که امکان اتصال و شارژ انواع باتری تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل را برای شما فراهم می‌کند. ولتاژخروجی در این شارژر 5 و 9 و 12 ولت است   همچنین جریان خروجی در آن 3...
120,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: SKYDOLPHIN SC31 Wall Charger
تراول شارژر SC31 اسکای دلفین یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اسکای دلفین می باشد. شارژر دیواری اسکای دلفین مدل SC31 دارای 1 درگاه خروجی USB دارد که امکان اتصال و شارژ انواع باتری تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل را برای شما فراهم می‌کند. ولتاژخروجی در این شارژر 5 و 9 و 12 ولت است   همچنین جریان خروجی در ..
115,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin SC36T Wall Charger Travel Adapter
 تراول شارژر SC36 اسکای دلفین از محصولات با کیفیت شرکت خوشنام اسکای دلفین می باشد . قیمت مناسب در کنار کیفیت عالی این محصول باعث شده این محصول جای خود را در میان محصولات مشابه خود باز کند . مشخصات تراول شارژر SC36 اسکای دلفین : ابعاد 58×36×25 میلی‌متر وزن 98 گرم ول..
60,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin S05L Lightning Cable 1M
کابل شارژ لایتینگ اسکای دلفین مدل S05L یک کابل با کیفیت ساخت بالا است و وسیله‌ای مناسب برای شارژ یا اتصال دستگاه‌های اپل به درگاه USB است. کابل‌ها یا سیم‌های رابط، وظایف و کاربردهای متنوعی دارند؛ اما می‌توان گفت که شایع‌ترین و رایج‌ترین کاربرد آن‌ها نزد کاربران، استفاده برای انتقال اطلاعات از دستگاه..
59,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Solphin S61TB USB TYPE C Fast Charger Cable 2M
 کابل usb برند با کیفیت اسکای دولفین با قابلیت انتقال سریع اطلاعات و شارژ سریع می باشد . این کابل با بدنه tpu و مواد با کیفیت بالا در مجموع کیفیت بسیار خوبی را در کنار قیمت مناسب به مراه آورده است . شرکت نوپای اسکای دولفین با تولیدات متنوع انواع شارژ و کابل مخصوص گوشی های موبایل و همچنین قیمت من..
58,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin SC36V Wall Charger Travel Adapter
 تراول شارژر SC36 اسکای دلفین از محصولات با کیفیت شرکت خوشنام اسکای دلفین می باشد . قیمت مناسب در کنار کیفیت عالی این محصول باعث شده این محصول جای خود را در میان محصولات مشابه خود باز کند .  مشخصات تراول شارژر SC36 اسکای دلفین : ابعاد 58×36×25 میلی‌متر وزن 98 گرم..
55,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin S61VB Cable Micro USB 2M
کابل میکرو usb برند با کیفیت اسکای دولفین با قابلیت انتقال سریع اطلاعات و شارژ سریع می باشد . این کابل با بدنه tpu و مواد با کیفیت بالا در مجموع کیفیت بسیار خوبی را در کنار قیمت مناسب به مراه آورده است . شرکت نوپای اسکای دولفین با تولیدات متنوع انواع شارژ و کابل مخصوص گوشی های موبایل و همچنین قیمت م..
53,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin S55T Type-C to USB Fast Charger Cable
کابل TYPE C فست شارژ اسکای دلفین S55T یکی از تولیدات باکیفیت است که گزینه مناسبی برای شارژ و انتقال داده برای گوشی شما و دیگر گوشی های سازگار با تایپ سی قابل استفاده است. اگر جز آن دسته از افرادی که هستید که از گوشی و تبلت ها زیاد استفاده میکنید و مدام در حال شارژ کردن و انتقال اطلاعات هستید حتما به..
35,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin S55V Micro To USB Fast Charger Cable
کابل میکروکنفی اسکای دلفین S55V یکی از تولیدات باکیفیت است که گزینه مناسبی برای شارژ و انتقال داده برای گوشی شما و دیگر گوشی های سازگار با میکرو یو اس بی قابل استفاده است. اگر جز آن دسته از افرادی که هستید که از گوشی و تبلت ها زیاد استفاده میکنید و مدام در حال شارژ کردن و انتقال اطلاعات هستید حتما ب..
28,000 تومان
کابل فست TYPE C اسکای دلفین S58T
ناموجود
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Solphin S58 Usb Fast Charger Cable
 کابل usb برند با کیفیت اسکای دولفین با قابلیت انتقال سریع اطلاعات و شارژ سریع می باشد . این کابل با بدنه tpu و مواد با کیفیت بالا در مجموع کیفیت بسیار خوبی را در کنار قیمت مناسب بهمراه آورده است . شرکت نوپای اسکای دولفین با تولیدات متنوع انواع شارژ و کابل مخصوص گوشی های موبایل و همچنین قیمت منا..
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin S61T Type-C to USB Fast Charger Cable
کابل TYPE-C فست شارژ اسکای دلفین مدل S61T یکی از تولیدات باکیفیت است که گزینه مناسبی برای شارژ و انتقال داده برای گوشی شما و دیگر گوشی های سازگار با تایپ سی قابل استفاده است. اگر جز آن دسته از افرادی که هستید که از گوشی و تبلت ها زیاد استفاده میکنید و مدام در حال شارژ کردن و انتقال اطلاعات هستید حتم..
25,000 تومان
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin SR08 AUX Cable
 کابل AUX یک کابل یک به یک صدا میباشد که در دو سر آن فیش 3.5 میلی متری صدا دارد. از کابل AUX برای پخش صدای تلویزیون از سینما خانگی و یا اتصال صوتی بین گوشی موبایل ، تبلت یا لپ تاپ به رادیوپخش ماشین استفاده میشود. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بخواهید موسیقی موردعلاقه خود را که داخل گوشی موبای..
23,000 تومان
کابل فست شارژ اسکای دلفین S58V کابل فست شارژ اسکای دلفین S58V
ناموجود
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin S58V Cable micro usb
کابل میکرو usb برند با کیفیت اسکای دولفین با قابلیت انتقال سریع اطلاعات و شارژ سریع می باشد . این کابل با بدنه tpu و مواد با کیفیت بالا در مجموع کیفیت بسیار خوبی را در کنار قیمت مناسب بهمراه آورده است . شرکت نوپای اسکای دولفین با تولیدات متنوع انواع شارژ و کابل مخصوص گوشی های موبایل و همچنین قیمت من..
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin SR07 AUX Cable
کابل AUX یک کابل یک به یک صدا میباشد که در دو سر آن فیش 3.5 میلی متری صدا دارد. از کابل AUX برای پخش صدای تلویزیون از سینما خانگی و یا اتصال صوتی بین گوشی موبایل ، تبلت یا لپ تاپ به رادیوپخش ماشین استفاده میشود. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بخواهید موسیقی موردعلاقه خود را که داخل گوشی موبایل یا ..
18,000 تومان
کابل فست شارژ اسکای دلفین S61V
ناموجود
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: Sky Dolphin S61V Cable Micro USB 1M
کابل میکرو usb برند با کیفیت اسکای دولفین با قابلیت انتقال سریع اطلاعات و شارژ سریع می باشد . این کابل با بدنه tpu و مواد با کیفیت بالا در مجموع کیفیت بسیار خوبی را در کنار قیمت مناسب به مراه آورده است . شرکت نوپای اسکای دولفین با تولیدات متنوع انواع شارژ و کابل مخصوص گوشی های موبایل و همچنین قیمت م..
پاوربانک 10000 SP21 اسکای دلفین
ناموجود
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: SP21 10000mAh Powerbank Sky Dolphin
  پاوربانک 10000 SP21 اسکای دلفین یکی از تولیدات باکیفیت می باشد که با ظرفیت 10000 میلی‌آمپرساعت وارد بازار شده است و می تواند گوشی موبایل، تبلت و دستگاه‌های الکترونیکی از این قبیل را شارژ کند.وزن این محصول 190 گرم است. این دستگاه دارای 2 خروجی 2.1 آمپر است. نشانگر LED در این شارژر همراه..
هندزفری اسکای دلفین مدل SL17
ناموجود
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: SL17 Wireless Earphone
هندزفری اسکای دلفین مدل SL17 اسکای دلفین یک محصول با کیفیت و با طراحی ساده و در عین حال شکیل است. این هندزفری جذاب بسیار مناسب برای انجام کارهای روزمره و شنیدن موسیقی با کیفیت بالا است. این هندسفری از نوع دورگردنی است تا شما بتوانید هنگام گوش دادن به موسیقی آن را به راحتی در دور گردن خود بگذارید. طر..
هدفون SR19 اسکای دلفین
ناموجود
برند: اسکای دلفین Sky Dolphin مدل کالا: WIRE EARPHONE SR19 SKY DOLPHIN
  هدفون SR19 اسکای دلفین یک محصول با کیفیت و با طراحی ساده و در عین حال شکیل است که در دو رنگ ساده سفید ومشکی عرضه و تولید شده است.این هندزفری جذاب بسیار مناسب برای انجام کارهای روزمره و شنیدن موسیقی با کیفیت بالا است. طول سیم در این مدل 100 سانتی‌متر است تا شما بتوانید هنگام گوش دادن به موس..