منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال پستی رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

  در روزهای کرونایی روی پارسیان کالا حساب کنید .  

کیو سی وای QCY

هدست بلوتوث QCY T3 شیائومی هدست بلوتوث QCY T3 شیائومی
ناموجود
برند: کیو سی وای QCY مدل کالا: Xiaomi Mini Bluetooth Headset QCY T3
هدست بلوتوث QCY T3 شیائومی یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت شیائومی می باشد. شیائومی یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است که در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است. از ابتدای ..
هدست بلوتوث QCY T1 Pro شیائومی هدست بلوتوث QCY T1 Pro شیائومی
ناموجود
برند: کیو سی وای QCY مدل کالا: Xiaomi Mini Bluetooth Headset QCY T1 Pro
هدست بلوتوث QCY T1 Pro شیائومی یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت شیائومی می باشد. شیائومی یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است که در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک ا..
هدست بلوتوث QCY Mini 2 New شیائومی هدست بلوتوث QCY Mini 2 New شیائومی
ناموجود
برند: کیو سی وای QCY مدل کالا: Xiaomi Mini Bluetooth Headset QCY Mini 2
هدست بلوتوث QCY Mini 2 شیائومی یک هدست بی‌سیم با طراحی کوچک و سبک است، به گونه‌ای که به راحتی در گوش قابل مشاهده و رویت نیست. این هدست بلوتوث جمع و جور، کانال گوش را پر می‌کند و حتی هنگامی که حرکت شدیدی انجام می‌دهید، همچنان در گوش باقی می‌ماند. این هدفون از مواد PC+ABS ساخته شده و طراحی ساده و ارگو..
هدست بلوتوث QCY M1C شیائومی هدست بلوتوث QCY M1C شیائومی
ناموجود
برند: کیو سی وای QCY مدل کالا: Xiaomi Mini Bluetooth Headset QCY M1C
هدست بلوتوث QCY M1C شیائومی یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت شیائومی می باشد. شیائومی یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است که در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است. از ابتدای..
هدست بلوتوث QCY L2 شیائومی هدست بلوتوث QCY L2 شیائومی
ناموجود
برند: کیو سی وای QCY مدل کالا: Xiaomi Mini Bluetooth Headset QCY L2
هدست بلوتوث QCY L2 شیائومی یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت شیائومی می باشد. شیائومی یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است که در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است. از ابتدای ..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)