منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

  در روزهای کرونایی روی پارسیان کالا حساب کنید .  

اوی AWEI

برند اوی کار خود را از سال 2002 با تمرکز بر روی تولید لوازم‌جانبی به ویژه هدفون و هندزفری آغاز نمود.با ورود فناوری بلوتوث به حوزه صدا و همه‌گیر شدن آن، اوی هندزفری‌های متنوعی را با این تکنولوژی به بازار عرضه نمود که از نظر قیمت، توانایی رقابت با سایر برندها را داراست.
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei T20 Wireless Bluetooth Headset
هدفون بلوتوث AWEI T20 TWS از هدفون  بلوتوثی های زیبا و قدرتمند شرکت اوی می باشد . این هدفون از یک باتری با ظرفیت 45 میلی امپر بهره میبرد که میتواند تا 40 ساعت در حالت آماده باش ، تا 6 ساعت در حالت مکالمه و تا 4 ساعت در حالت پخش موسیقی پاسخگوی نیاز کاربر باشد.    هدفون بلوتوث AWEI..
645,000 تومان
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei G20BL Wireless Sport Magnetic Stereo Earphone
هدست بلوتوث AWEI مدل G20BL یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال ..
520,000 تومان
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei G30BL Wireless Sport Magnetic Stereo Earphone
برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 2012 توانست گواهینامه ایزو 9001 را دریافت کند و در دسامبر همان سال اسپانس..
480,000 تومان
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei N1 Wireless Sports Earphone
  هدست بلوتوث AWEI مدل N1 یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی ..
265,000 تومان 285,000 تومان
برند: اوی AWEI مدل کالا: AWEI PC-1 Wired Sport Stereo Headphones
هندزفری Awei مدل PC-1 یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 2012 ..
105,000 تومان
هندزفری Awei مدل T29
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei T29 True Wireless Sport Earbuds
برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 2012 توانست گواهینامه ایزو 9001 را دریافت کند و در دسامبر همان سال اسپانس..
هندزفری Awei مدل T28
جدید ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei T28 True Sports Earbuds With Charging Case
 برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 2012 توانست گواهینامه ایزو 9001 را دریافت کند و در دسامبر همان سال ا..
هندزفری AWEI مدل T26
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei T26 True Wireless Sport Earbuds
هندزفری AWEI مدل T26 یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 2012 ت..
هندزفری Awei مدل T15
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei T15 True Wireless Sport Earbuds
هندزفری Awei مدل T15 یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 2012 ت..
هندزفری Awei مدل T10C
جدید ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei T10C True Wireless Sport Earbuds
هندزفری Awei مدل T10C یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 2012 ..
هدفون بلوتوث AWEI T55 TWS
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: AWEI T55 TWS Wireless BT5.0 In-ear Stereo Mini Earphones
اگر به دنبال هدفون بلوتوثی قوی با قابلیت های خاص هستید هدفون بلوتوث AWEI T55 TWS میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد. این هدفون با ابعاد 85*30*30 میلی متر به گونه ای طراحی شده که به راحتی در گوش شما مخفی شود. یکی از قابلیت های ویژه این محصول پشتیبانی از دستیار صوتی می باشد که به وسیله آن میتوانید دستور بر..
هدفون AWEI-ES900I هدفون AWEI-ES900I
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei ES900i In-ear Headphone
شرکت اوی Awei از جمله شرکت های پیشرو در زمینه تولید انواع لوازم جانبی برای گجت ها،تبلت ها و تلفن های هوشمند است که در چند ماه اخیر مقداری از محصولات خود را راهی بازار ایران کرده است.بی شک محصولات این شرکت با توجه به تجربه شخصی اجناسی بسیار با کیفیت و هوشمند تولید می کند.برند Awei از بزرگترین و فعال ..
هدست گیمینگ AWEI A799BL
جدید ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: AWEI A799BL Foldable Gaming Wireless Headset
هدست گیمینگ AWEI A799BL یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال 201..
هدست بلوتوث AWEI مدل G10BL
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei G10BL Wireless Sport Magnetic Stereo Earphone
هدست بلوتوث AWEI مدل G10BL یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت اوی میباشد. برند آوی (Awei) در سال 2010 میلادی در شهر شنزن چین تاسیس شد. کمپانی Shenzhen Yale Electronics که شرکت مادر آوی محسوب می شود با هدف راه اندازی خط تولید لوازم جانبی دیجیتال نظیر هدست، هدفون و هندزفری آوی را ایجاد کرد. آوی در سال ..
اسپیکر شارژی AWEI Y668 اسپیکر شارژی AWEI Y668
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: AWEI Y668 BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER
اسپیکر شارژی AWEI Y668 یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت AWEI می باشد. شرکت AWEI با ورودش به بازار جهانی به سرعت به یک شرکت قوی در زمینه تولید انواع محصولات دیجیتال  تبدیل شد. کیفیت ساخت عالی محصولاتش در مقابل قیمت مناسب تولیداتش باعث شد علاقه مندان زیادی به خود جلب کند . این اسپیکر Y668 جذاب هم از ..
اسپیکر شارژی AWEI Y280 اسپیکر شارژی AWEI Y280
ناموجود
برند: اوی AWEI مدل کالا: Awei Y280 IPX4 WaterProof Bluetooth Speaker
اسپیکر شارژی AWEI Y280 یکی از تولیدات خوب و باکیفیت شرکت AWEI می باشد. شرکت AWEI با ورودش به بازار جهانی به سرعت به یک شرکت قوی در زمینه تولید انواع محصولات دیجیتال  تبدیل شد. کیفیت ساخت عالی محصولاتش در مقابل قیمت مناسب تولیداتش باعث شد علاقه مندان زیادی به خود جلب کند . این اسپیکر Y280 جذاب هم از ..
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)