منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

آموزش کار با پنل فروشندگی

آموزش کار با پنل فروشندگی

 

 

امکان همکاری در فروش در پارسیان کالا به دو دسته تقسیم می گردد :

 

Static Image    Static Image

 

1 - شما کالای برای فروش دارید  ( در حال حاضر فقط برای همشهریان اصفهانی امکان ایجاد پنل فروشندگی فعال می باشد )

2- شما امکان بازاریابی محصولات را دارید

 

فروشندگان محترم می توانند هر گونه سوال ، انتقاد و یا پیشنهاد خود را از طریق شبکه های اجتماعی بر روی خط به شماره 09138705789 با ما در میان بگذارند .

 

 

   ثبت نام فروشندگان               ورود فرشندگان  

 

 

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین موفق هستید هم اکنون با ما شروع کنید . همین حالا رایگان ثبت نام کنید تا کالا و خدمات شما را در ویترینی بزرگ به نمایش بگزاریم و در دسترس عموم قرار بگیرید.

 

در این آموزش قصد داریم بصورت تصویری و ساده طرز کار با پنل فروشندگی را به شما آموزش بدهیم . مراحل کار به شرح زیر می باشد :

 

1- در ابتدا با از طریق لینک زیر در فروشگاه بعنوان فروشنده ثبت نام بفرمایید . مخصات خود را بطور کامل درج نموده و کلید ثبت را بزنید .

2- سپس از پنل ورود با ایمیل و رمز ورود وارد پنل شوید .

 

 

3- قسمت های مختلف پنل به زبان فارسی و الگوی ساده در اختیار شماست

 

4- در قسمت تعریف کالا می توانید کالای خود را در صورتی که در فروشگاه تعریف نشده تعریف نمایید .

 

توجه :

به دلیل تخصصی بودن تعریف کالا بهتر است قبل از هر گونه تعریف با مدیریت پارسیان کالا تماس گرفته و این امر را به فروشگاه بسپارید .

 

5- در قسمت مدیریت کالا میتوانید کالاهای فعال در پنل فروشندگی را مدیریت کنید .

 

در این قسمت کالاهایی که توسط مدیریت پارسیان کالا به شما دسترسی داده است را می توانید مدیریت نمایید . این مدیریت شامل قیمت های ویژه و مصرف کننده و یا قیمت عمده فروشی محصول ، موجودی و خصوصیات محصول خواهد بود .

 

ما سعی کردیم بهترین و منصفانه ترین حالت فروش را هم برای فروشندگان و هم برای خریداران مهیا نماییم . لذا قوانین و مقرراتی برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی وضع نموده ایم که فروشندگان محترم ملزم به رعایت آن میباشد و پس از ثبت نام جهت تایید حساب فروشندگی لازم است تعهد نامه فروشندگان دانلود و بصورت کبتی مهر و امضا شده بهمراه کپی کارت ملی و مجوز های فعالیت در 2 نسخه (یک نسخه مخصوص فروشنده یک نسخه مخصوص فروشگاه) به آدرس فروشگاه ارسال گردد که پس از تکمیل توسط فروشگاه یک نسخه برای فروشنده ارسال خواهد شد .

 

دانلود تعهدنامه فروشندگان