منوی اصلی
سبد خرید

هزینه ارسال پستی سفارشات زیر 300 هزار تومان 15000 تومان شد

آموزش کار با پنل فروشندگی

آموزش کار با پنل فروشندگی

 

 

امکان همکاری در فروش در پارسیان کالا به دو دسته تقسیم می گردد :

 

Static Image    Static Image

 

1 - شما کالای برای فروش دارید

2- شما امکان بازاریابب محصولات را دارید

 

فروشندگان محترم می توانند هر گونه سوال ، انتقاد و یا پیشنهاد خود را از طریق شبکه های اجتماعی بر روی خط به شماره 09138705789 با ما در میان بگذارند .

 

 

   ثبت نام فروشندگان               ورود فرشندگان  

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین موفق هستید هم اکنون با ما شروع کنید . همین حالا رایگان ثبت نام کنید تا کالا و خدمات شما را در ویترینی بزرگ به نمایش بگزاریم و در دسترس عموم قرار بگیرید.

 

در این آموزش قصد داریم بصورت تصویری و ساده طرز کار با پنل فروشندگی را به شما آموزش بدهیم . مراحل کار به شرح زیر می باشد :

 

1- در ابتدا با از طریق لینک زیر در فروشگاه بعنوان فروشنده ثبت نام بفرمایید . مخصات خود را بطور کامل درج نموده و کلید ثبت را بزنید .

2- سپس از پنل ورود با ایمیل و رمز ورود وارد پنل شوید .

 

 

3- قسمت های مختلف پنل به زبان فارسی و الگوی ساده در اختیار شماست

 

4- در قسمت تعریف کالا می توانید کالای خود را در صورتی که در فروشگاه تعریف نشده تعریف نمایید .

 

توجه :

به دلیل تخصصی بودن تعریف کالا بهتر است قبل از هر گونه تعریف با مدیریت پارسیان کالا تماس گرفته و این امر را به فروشگاه بسپارید .

 

5- در قسمت مدیریت کالا میتوانید کالاهای فعال در پنل فروشندگی را مدیریت کنید .

 

در این قسمت کالاهایی که توسط مدیریت پارسیان کالا به شما دسترسی داده است را می توانید مدیریت نمایید . این مدیریت شامل قیمت های ویژه و مصرف کننده و یا قیمت عمده فروشی محصول ، موجودی و خصوصیات محصول خواهد بود .

 

ما سعی کردیم بهترین و منصفانه ترین حالت فروش را هم برای فروشندگان و هم برای خریداران مهیا نماییم . لذا قوانین و مقرراتی برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی وضع نموده ایم که فروشندگان محترم ملزم به رعایت آن میباشد و پس از ثبت نام جهت تایید حساب فروشندگی لازم است تعهد نامه فروشندگان دانلود و بصورت کبتی مهر و امضا شده بهمراه کپی کارت ملی و مجوز های فعالیت در 2 نسخه (یک نسخه مخصوص فروشنده یک نسخه مخصوص فروشگاه) به آدرس فروشگاه ارسال گردد که پس از تکمیل توسط فروشگاه یک نسخه برای فروشنده ارسال خواهد شد .

 

دانلود تعهدنامه فروشندگان