منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال پستی رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

خاتم کاری

قلمدان خاتمکاری
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: قلمدان خاتمکاری
جا قلمی خاتم کاری ابعاد حدودی 14.5×10.5×8.5 سانتیمتر وزن 200 گرم جنس قسمت خارجی بدنه از خاتم کاری جنس قسمت داخلی بدنه از چوب اثر دست هنرمندان اصفهان دارای جای نگهدارنده کاغذ و 2 قلم خاتم یکی از صنایع دستی بسیار زیبا و البته کهن اصفهان می باشد که مراحل ساخت پیچیده ای دارد. ..
شکلات خوری خاتم شکلات خوری خاتم
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: شکلات خوری خاتم کاری
شکلات خوری خاتم کاریشکل گل شش پرابعاد حدودی 9×27×27 سانتیمتروزن تقریبی 800 گرمجنس بدنه از چوبجنس قسمت خارجی بدنه خاتم کاریجنس خاتم از فلز برنج،استخوان شتر ، چوب رنگیهنر دست هنرمندان اصفهانیدرب های خاتم کاری شده به همراه دسته برنجی و پایه های چوبیاین شیرینی خوری زیبای خاتم کاری شده علاوه‌ بر کاربرد پ..
سطل چوبی خاتم کاری سطل چوبی خاتم کاری
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: سطل چوبی خاتمکاری
سطل چوبی خاتم کاریانتخابی زیبا برای سالن پذیراییابعاد حدودی ارتفاع 29 و قطر 23 سانتیمتروزن تقریبی 1900 گرمجنس قسمت خارجی بدنه خاتم کاریجنس قسمت داخلی بدنه ازچوبجنس خاتم فلز برنج،استخوان شتر ، چوب رنگ شدههنر دست هنرمندان اصفهانی..
ساعت دیواری خاتمکاری با بشقاب میناکاری 30 سانتی ساعت دیواری خاتمکاری با بشقاب میناکاری 30 سانتی
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Wall Mina Clock
​​​​​​این ساعت مربعی ترکیبی از سه هنر خاتم کاری، میناکاری و نقاشی مینیاتور با طراحی و قلم ظریف و زیبا می باشد.این هدیه ماندگار برای علاقه‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی بسیار جالب توجه است؛زمان را به ما نشان می‌دهد و باعث زیبایی محل زندگی‌مان می‌شود.قطر صفحه داخلی ساعت 30 سانتی متر میباشد و همچنین دارا..
ساعت دیواری خاتمکاری با بشقاب میناکاری 25 سانتی ساعت دیواری خاتمکاری با بشقاب میناکاری 25 سانتی
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Wall Mina Clock
​​​​​​این ساعت مربعی ترکیبی از سه هنر خاتم کاری، میناکاری و نقاشی مینیاتور با طراحی و قلم ظریف و زیبا می باشد.این هدیه ماندگار برای علاقه‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی بسیار جالب توجه است؛زمان را به ما نشان می‌دهد و باعث زیبایی محل زندگی‌مان می‌شود.قطر صفحه داخلی ساعت 25 سانتی متر میباشد و همچنین دارا..
ساعت دیواری خاتمکاری با بشقاب میناکاری 20 سانتی ساعت دیواری خاتمکاری با بشقاب میناکاری 20 سانتی
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Wall Mina Clock
این ساعت مربعی ترکیبی از سه هنر خاتم کاری، میناکاری و نقاشی مینیاتور با طراحی و قلم ظریف و زیبا می باشد.این هدیه ماندگار برای علاقه‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی بسیار جالب توجه است؛زمان را به ما نشان می‌دهد و باعث زیبایی محل زندگی‌مان می‌شود.قطر صفحه داخلی ساعت 20 سانتی متر میباشد و همچنین دارای وزنی..
ساعت 30 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری ساعت 30 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Wall Mina Clock
این ساعت خورشیدی ترکیبی از سه هنر خاتم کاری، میناکاری و نقاشی مینیاتور با طراحی و قلم ظریف و زیبا می باشد.این هدیه ماندگار برای علاقه‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی بسیار جالب توجه است؛زمان را به ما نشان می‌دهد و باعث زیبایی محل زندگی‌مان می‌شود.قطر صفحه داخلی ساعت 30 سانتی متر میباشد و همچنین دارای وز..
ساعت 25 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری ساعت 25 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Wall Mina Clock
 این ساعت خورشیدی ترکیبی از سه هنر خاتم کاری، میناکاری و نقاشی مینیاتور با طراحی و قلم ظریف و زیبا می باشد.این هدیه ماندگار برای علاقه‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی بسیار جالب توجه است؛زمان را به ما نشان می‌دهد و باعث زیبایی محل زندگی‌مان می‌شود.قطر صفحه داخلی ساعت 25 سانتی متر میباشد و همچنین دار..
ساعت 20 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری ساعت 20 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Wall Mina Clock
 این ساعت خورشیدی ترکیبی از سه هنر خاتم کاری، میناکاری و نقاشی مینیاتور با طراحی و قلم ظریف و زیبا می باشد.این هدیه ماندگار برای علاقه‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی بسیار جالب توجه است؛زمان را به ما نشان می‌دهد و باعث زیبایی محل زندگی‌مان می‌شود.قطر صفحه داخلی ساعت 20 سانتی متر میباشد و همچنین دار..
ساعت 15 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری ساعت 15 سانتی میناکاری با قاب خاتمکاری
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Wall Mina Clock
این ساعت خورشیدی ترکیبی از سه هنر خاتم کاری، میناکاری و نقاشی مینیاتور با طراحی و قلم ظریف و زیبا می باشد.این هدیه ماندگار برای علاقه‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی بسیار جالب توجه است؛زمان را به ما نشان می‌دهد و باعث زیبایی محل زندگی‌مان می‌شود.قطر صفحه داخلی ساعت 15 سانتی متر میباشد و همچنین دارای وز..
جعبه خاتم کاری مخصوص دستمال کاغذی
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: جعبه خاتم کاری مخصوص دستمال کاغذی
جعبه خاتم کاری مخصوص دستمال کاغذی با مبلمان استیل و کلاسیک بسیار هماهنگ می شود و می تواند هدیه مناسبی برای سوغاتی, هدیه خانه نو, هدیه به نو عروس, هدیه روز مادر,  و هدیه برای دفترکار جدید یا تشکر از یک پزشک و استاد باشد.ترکیب ظروف خاتم در کنار یکدیگر، انتخاب شیک و چشمگیری برای جهیزیه می باشند که در ف..
جعبه جواهرات خاتم  مخمل
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: جعبه جواهرات خاتم کاری داخل مخمل
جعبه جواهرات خاتم کاری داخل مخملجعبه جواهرات خاتم یک جعبه چوبی شکیل و زیباست و برای نگهداری جواهرات،پول و… و یا هدیه دادن استفاده میگردد.می توان به جای استفاده از جعبه های کادویی فانتزی از این جعبه های چوبی دست ساز جهت کادو دادن به عزیزانتان استفاده کنید...
جعبه جواهر خاتم کاری جعبه جواهر خاتم کاری
ناموجود
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: جعبه سکه خاتم کاری
جعبه کوچک مخصوص جواهرات خاتم کاری طرح شش گوشاثر دست هنرمندان اصفهانیابعاد حدودی طول: 6cm عرض:6cm ارتفاع:4cmوزن حدودی :55gقابل استفاده برای انگشتر، سکه ، گردنبند و.....
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)