منوی اصلی
سبد خرید

 جهت ارسال رایگان سفارشات بالای 150,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .

   با عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام فروشگاه از ما تخفیف بگیرید   

نحوه ارسال سفارشات

سفارشاتی تا ساعت 12 هر روز غیر تعطیل یعنی زمان جمع آوری مرسولات پستی ثبت و تکمیل گردد به درخواست مشتری از طریق پست پیشتاز و یا سفارشی قابل ارسال می باشد . برای مشتریان عزیز شهر اصفهان ارسال با پیک موتوری که پرداخت هزینه ارسال در مقصد می باشد  و یا تحویل سفارش در محل فروشگاه پارسیان کالا  نیز امکان پذیر می باشد.
 
 
 
 
 ارسال باپست پیشتاز پارسیان کالا
 
مدت زمان تحویل  :  برای تهران و اصفهان حداقل 24 ساعت ( منظور حداقل یک روز کاریغیر تعطیل و غیر از شرایط خاص - از زمان ارسال  ) برای سایر شهرستان ها حداقل 48 ساعت ( منظور حداقل دو روز کاریغیر تعطیل و غیر از شرایط خاص - از زمان ارسال ) 
 
در این روش کالای خریداری شده با بیشترین سرعت ممکن برای مشتری ارسال خواهد شد. در این روش برای تهران و اصفهان مدت ارسال حداقل  1 روز کاری و برای شهرستان ها حداقل  2 روز کاری خواهد بود , و هزینه ارسال سفارش می بایست از طریق پرداخت آنلاین پرداخت گردد.
 
 
 
 ارسال رایگان سفارشات بالای 150,000 هزار تومان با پست سفارشی
 
مدت زمان تحویل  :  برای تهران و اصفهان حداقل 3 روز کاری ( منظور حداقل سه روز کاریغیر تعطیل و غیر از شرایط خاص - از زمان ارسال  ) برای سایر شهرستان ها حداقل 4 روز کاری ( منظور حداقل چهار روز کاریغیر تعطیل و غیر از شرایط خاص - از زمان ارسال )
 
در این روش کالای خریداری شده برای مشتری توسط پست معمولی ارسال خواهد شد. در این روش برای تهران و اصفهان مدت ارسال حداقل 3 روز کاری و برای شهرستان ها حداقل  4 روزه کاری خواهد بود ,و هزینه ارسال سفارش رایگان خواهد بود و توسط فروشگاه پرداخت خواهد شد .
 
 
 
تذکر :
اگر محصول یا محصولات که در سفارش ثبت شده باشد در انبار پارسیان کالا موجود باشد ، در اسرع وقت پردازش و بسته بندی و ارسال خواهد شد اما در مورد محصولاتی که توسط تامین کننده می بایست موجود گردد این امکان وجود دارد که زمان ارسال همزمان با ثبت سفارش نباشد و شامل چند روز تاخیر در ارسال گردد که البته با مشتری جهت زمان بندی ارسال هماهنگی بعمل خواهد آمد .