منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده پنجاه هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

دکوراتیو

دکوراتیو
گلدان معلق در هوا مدل Levitation گلدان معلق در هوا مدل Levitation
ارسال رایگان
مدل کالا: Authentic Floating Levitating Pot Air Plants
  مشخصات گلدان معلق در هوا مدل Levitation : بدنه و پایه از جنس چوبی گلدان چوبی شناور در هوا بالای پایگاه مغناطیسی   روش نصب :  فقط کافیست دوشاخه آداپتور این وسیله را به برق بزنید و سر فیش آنرا به سوکت پشت بدنه و پایه بزنید سپس گلدان را با دست در..
2,900,000 تومان
کره زمین معلق چرخان کره زمین معلق چرخان
ارسال رایگان
برند: متفرقه مدل کالا: EASY EAGLE Mappamondo Magnetico
  کره معلق چرخان یک هدیه دوست داشتنی و اعجاب بر انگیز است که با روشن شدنش شاهد یک کره زمین خواهید بود که بصورت گردان و معلق قرار دارد. این وسیله لوکس و زیبا گزینه مناسبی است برای شاد کردن دوستان مهندس شما و یا دوستان مغازه دار شما که همیشه بدنبال گزینه ای جذاب برای زیبا و تماشایی کردن ویترین..
2,800,000 تومان
لامپ ادیسونی معلق در هوا
ارسال رایگان
مدل کالا: Magnetic Levitating Floating Wireless LED Light
دنیا به سرعت در حال حرکت است بنابراین یک زنگ تفریح یعنی رها شدن از جاذبه زمین و تجربه کردن یک چیز سوررئال که در زمان شناور به نظر می رسد، قطعا یک تجربه شگفت آور خواهد بود، این طور نیست؟ لامپ معلق در هوا به هیچ باتری ای احتیاج ندارد و لامپ انرژی مورد نیاز خودش برای روشن ماندن را از طریق هوا و به وسیل..
2,800,000 تومان
کره زمین معلق روی کتاب کره زمین معلق روی کتاب
ارسال رایگان
مدل کالا: Book Magnetic Floating Sphere
  کره زمین معلق روی کتاب یک محصول دوست داشتنی و شگفت انگیز است که در آن یک کره زمین که بصورت گردان و معلق قرار دارد را مشاهده خواهید کرد .. این وسیله شیک و زیبا گزینه مناسبی است برای  آنهایی است که همیشه بدنبال گزینه ای جذاب برای زیبا و تماشایی کردن ویترین مغازه خود یا میز کار خود هستند . کر..
2,500,000 تومان
کره زمین معلق در هوا با پایه بیضی کره زمین معلق در هوا با پایه بیضی
ارسال رایگان
مدل کالا: Shape Magnetic Levitation Floating Globe World Map
کره زمین معلق در هوا یک محصول دوست داشتنی و شگفت انگیز است که در آن یک کره زمین که بصورت گردان و معلق قرار دارد را مشاهده خواهید کرد. این وسیله شیک و زیبا گزینه مناسبی است برای  آنهایی است که همیشه بدنبال گزینه ای جذاب برای زیبا و تماشایی کردن ویترین مغازه خود یا میز کار خود هستند . کره زمین معلق در..
1,900,000 تومان
برند: پارسیان کالا PK مدل کالا: Carpets old pistol
 مشخصات تابلو تپانچه دوبل : جایگذاری دو عدد تپانچه فانتزی در قاب ابعاد  سانتیمتر جنس بدنه از فلز مناسب نصب در مهمانسرا ، هتل، فروشگاه و ... مناسب برای هدیه ارگانی و سازمانی و نیز هدیه به یک دوست ..
240,000 تومان