منوی اصلی
سبد خرید

با ثبت نام در پارسیان کالا برای اولین خرید خود کوپن تخفیف دریافت خواهید کرد .

الکتریک و الکترونیک

تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی همیشه مورد توجه خریداران بوده است این نوع محصولات به دلیل آنکه حساسیت بالایی دارند باید از یک فروشگاه معتبر خریداری شوند تا مشکلات بعدی نشود مشتری می تواند در صورتی که تمایل داشته باشد محصولات الکترونیکی را انتخاب کرده و ما در فروشگاه پارسیان کالا کاملا پاسخگو و پشتیبانی کامل از محصولات خود را انجام می دهیم تا در صورت ایراد و مشکل در هر کدام از کالاهای الکتریکی و الکترونیکی و بتوانیم پاسخگوی مشتریان خود باشیم تمامی تجهیزات برقی لوازم الکتریکی و الکترونیکی در این دسته بندی به شما کاربران عزیز ارائه شده است
کره زمین معلق در هوا
ارسال رایگان
مدل کالا: Levitation Floating Globe Rotating Magnetic World Map
 کره زمین معلق در هوا یک محصول دوست داشتنی و شگفت انگیز است که در آن یک کره زمین که بصورت گردان و معلق قرار دارد را مشاهده خوهید کرد .. این وسیله شیک و زیبا گزینه مناسبی است برای  آنهایی است که همیشه بدنبال گزینه ای جذاب برای زیبا و تماشایی کردن ویترین مغازه خود یا میز کار خود هستند . کره زمین م..
690,000 تومان
مدل کالا: Double Motor USB Charging Water Bottle Pump
 استفاده از گالن های بزرگ آب برای تامین آب شرب منازل، مدارس، دفاتر و محیط های کاری و آموزشی امری متداول می باشد. برای استفاده از آب درون این گالن ها می بایست آنها را به شکل برعکس روی دستگاه های مخصوص قرار داد که قیمت های نسبتا بالایی داشته و علاوه بر موضوع هزینه برای جابجایی گالن ها نیاز به صرف ..
195,000 تومان 205,000 تومان