منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال پستی رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

سرمایه گذاری در فروشگاه پارسیان کالا

سرمایه گذاری در فروشگاه پارسیان کالا

 

 

با یاری خداوند و همراهی شما عزیزان فروشگاه پارسیان کالا پس از قریب به 8 سال فعالیت و اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی همچون جواز کسب فروشگاه مجازی از هیئت عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور و  نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت,معدن و تجارت و نماد ساماندهی فروشگاههای اینترنتی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و همچین چندین درگاه پرداختی مستقیم از بانکهای مختلف و با فعالیت و پشتکار بالا توانسته رضایت مشتریان را به بالای 98 درصد برساند که از این حیث خداوند متعال را شاکریم.دوستان عزیز در این مرحله از فعالیت فروشگاه جهت بالابردن گستره محصولات قابل ارائه در فروشگاه و همچنین بالا بردن راندمان سایت نیاز به سرمایه گذاری و همکاری شما عزیزان دارد.

 

 

 

 

نکاتی در مورد سرمایه گذاری:

1. سود سرمایه گذاری در فروشگاه بطور میانگین از 1.8 تا 2.2 درصد ماهانه متغیر است یعنی اگر میزان سرمایه گذاری شما 1 میلیون تومان باشد سود ماهانه شما حدود 18 تا 22 هزار تومان میباشد و این یعنی سود سالانه سرمایه شما در حدود 22 تا 26 درصد میباشد که نسبت به سود بانکی 15 درصد بسیار مناسبتر است.این سود گرچه سرسام آور نیست ولی سودی معقول است که نسبت به کارکرد فروشگاه ماهم توان پرداخت آن را داریم و سرمایه شمارا تضمین میکنیم.

2. سهم های سرمایه گذاری بر مبنای واحد های 10 میلیون تومانی می باشد و شما میتوانید در هر زمان نسبت به افزایش یا کاهش سهم خود اقدام کنید . این بدین معنی است که شما 10 میلیون تومان و به بالا سرمایه گذاری خواهید کرد.

3. جهت اطمینان خاطر شما و تثبیت سرمایه شما بابت مبلغ سرمایه به شما چک معتبر بانکی به میزان سرمایه و بدون تاریخ تقدیم میگردد و شما کافی است  20 روز قبل از موعد با ما هماهنگ کنید تا در تاریخ مقرر اصل سرمایه خود به همراه سود را دریافت کنید.

4. سود سرمایه گذاری شما بصورت ماهانه و حداکثر تا تارخ 6ام هر ماه برای شما واریز می شود و گزارشات سود بصورت شفاف از طریق پیامک و تماس تلفنی به خدمت همه عزیزان سرمایه گذار اطلاع داده می شود.

5. بدلیل مشارکتی بودن و همچنین متغیر بودن درصد سود نسبت به سود فروشگاه از نظر شرعی نیز بدون مشکل است و با پرس و جوهای مختلف این سود حلال است.

6. این سرمایه گذاری یک حرکت برد ، برد است که در آن هم شما سهمی از سود فروشگاه خواهید برد و هم ما میتوانیم بیشتر و بهتر خدمت رسانی کنیم و اهداف فروشگاه را توسعه دهیم .

7. درصورت جذب سرمایه مورد نظر مشارکت تا فاز بعدی بسته خواهد شد.

8. شروع سرمایه گذاری شما از هر تاریخی که باشد بصورت روزانه محاسبه شده و اولین سود خود را در پایان ماه جاری دریافت خواهید کرد.