منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

دستگاه بخار

دستگاه بخار اگر در اینترنت جستجوی کوتاهی درباره دستگاه بخار داشته باشید که نتایج بسیار زیادی برای شما ارائه می‌شود. فروش دستگاه بخار یکی از اقلام ما در پارسیان کالا به عنوان یک فروشگاه پرطرفدار اینترنتی است کیفیت دستگاه بخار باید کیفیت بالایی باشد. قیمت ارزان دستگاه از دلایل بسیار مهم و تاثیرگذار در خرید مشتریان است. دستگاه‌های بخار با کیفیت و گارانتی معتبر همواره مورد درخواست و تقاضای کاربران بوده است. دستگاه بخار ارزان و با کیفیت در محصولات فروشگاه پارسیان کالا جزو اقلام بسیار مهم و با فروش بالا است. دستگاه بخار اصلی در دسته بندی زیبایی و سلامت فروشگاه پارسیان کالا اعتماد مشتریان را جلب کرده است . ما به عنوان فروشنده و مرکز پخش دستگاه بخار همیشه مشتریان زیادی که به صورت تکی و عمده سفارش دستگاه بخار را به ما ارائه می‌کنند داریم. دستگاه‌های بخار از نظر فنی باید ویژگی‌های خوبی داشته باشند. استاندارد بودن برند‌های با کیفیت در دستگاه‌های بخار رضایت کاربران و خریداران این کالای ارزشمند است.
مدل کالا: Ultrasonic Aroma Diffuser 300 ml Soft Wood
 از جمله نیاز های انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب میباشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفتی..
225,000 تومان
5 عدد به بالا 188,000 تومان
مدل کالا: USB Wood Grain Mini Office Aromatherapy Machine
از جمله نیازهای انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب میباشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفتی ) و ی..
220,000 تومان
5 عدد به بالا 178,000 تومان
مدل کالا: Humidifier Mini Cute Mist USB Humidifier Floating Water Air
 از جمله نیاز های انسان برای زیستن رطوبت نسبی مناسب می باشد و با توجه به نتایج علمی ثابت شده بهترین محدوده رطوبت نسبی از 40% تا 70% می باشد. رطوبت هوا با توجه به موقعیت جغرافیای هر شهر و استانی متفاوت است و برای تامین کمبود این رطوبت در برخی مناطق به بخار سازهای حرارتی ( الکتریکی و یا گازی و نفت..
110,000 تومان
5 عدد به بالا 95,000 تومان
10 عدد به بالا 87,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)