منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

رپو RAPOO

برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo C200 720p HD USB Black
 شرکت رپو در سال 2002 در شهر شنژن چین شروع به فعالیت کرد. در سال های نخست، تنها تجهیزات کامیپوتر همچون : موس و کیبورد را عرضه کرد. پس از مدتی شرکت Rapoo فعالیت های خود را گسترده کرد و وارد عرصه تولید محصولات بی سیم ، سرگرمی ، لوازم جانبی موبایل و … شد. خرید محصولات این کمپانی، برای کسانی که به د..
750,000 تومان
برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo X1800S Wireless Keyboard and Mouse
کیبورد و موس بیسیم رپو مدل X1800S یکی از تولیدات باکیفیت شرکت رپو می باشد که مجموعه ای شامل یک ماوس و یک کیبورد بی‌سیم است که از طریق دانگل USB به کامپیوتر متصل می‌شوند. این کیبورد باکیفیت یک محصول جمع و جور و ظریف است  و همچنین از لحاظ وزنی بسیار سبک است با این ویژگی ها دیگر نگران کوچک بودن میز کار..
550,000 تومان
برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo X1960 Wireless Mouse And Keyboard
رپو یک برند جوان و تازه ای است که کار خود را از سال 2002 و با تمرکز روی لوازم جانبی بی‌سیم شروع کرد. شعار این شرکت Wireless Your Life می باشد . این مجموعه تلاش میکند تا آخرین فناروی‌های ارتباطات بی‌سیم را در محصولات خود به‌کار بگیرد. تولیدات این برند تا کنون توانسته نیاز بازار و مشتریان خاص را برآور..
550,000 تومان
برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo 1620 Wireless Optical Mouse
شرکت Shenzhen Rapoo Technology در سال 2002 و در شهر شنژن چین تاسیس شد. این شرکت مدت زمان زیادی برای پیشرفت در کارش به تحقیق و توسعه اختصاص داد ونیمی از زمان خود را درکنار تحقیق به تولید لوازم جانبی برای شرکت های دیگر گذراند. از تولیدات خوب این شرکت موس و کیبورد و هدست بی‌سیم است که برای کاربران کامپ..
220,000 تومان
برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo N1200s Wired Mouse
برند رپو یک برند جوانی است که کار خود را از سال ۲۰۰۲ و با تمرکز روی لوازم جانبی بی‌سیم شروع کرد. از محصولات عرضه شده تحت این برند می‌توان به ماوس و کیبورد و هدست اشاره کرد که برای کاربران کامپیوترهای شخصی و لپتاپ، از کارایی بالایی برخوردار هستند. موس سیمدار رپو مدل N1200s یکی ازهمین تولیدات باکیفیت ..
120,000 تومان
برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo N200 Wired Optical Mouse
ماوس سیمدار Rapoo N200  یکی ازتولیدات باکیفیت شرکت رپو می باشد.این شرکت در مقایسه با کمپانی های تولید محصولات و لوازم باکیفیت رتبه بالاتری دارد.این موس یکی از بهترین تولیدات این شرکت است که از نوع سیم دار است با طراحی ساده و زیبا و طول کابل 120 سانتی متر از طریق پورت USB به سیستم شما متصل میشود.روی ..
110,000 تومان
برند: رپو RAPOO مدل کالا: Rapoo N100 Wired Optical Mouse
ماوس سیمدار Rapoo N100  یکی ازتولیدات باکیفیت شرکت رپو می باشد.این شرکت در مقایسه با کمپانی های تولید محصولات و لوازم باکیفیت رتبه بالاتری دارد.این موس یکی از بهترین تولیدات این شرکت است که از نوع سیم دار است با طراحی ساده و زیبا و طول کابل 120 سانتی متر از طریق پورت USB به سیستم شما متصل میشود.روی ..
110,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)