منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 50 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات

 
 
امروز روش های مختلفی برای تبلیغات در سایت های پربازدید وجود دارد . از تبلیغات بنری ثابت و کلیکی تا رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری . برخی از سایتها نیز بخشی برای نمایش ویدئو دارند که امکان تبلیغات ویدئویی یا بنری در ابتدای ویدئو ها وجود دارد . تعرفه تبلیغات در سایت های پربازدید با توجه  نوع وب سایت و موقعیت نمایش و مدل محاسبه متفاوت است .
 
تبلیغات بنری یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات آنلاین است . تبلیغاتی که بصورت بنر های ثابت یا انیمیشن در سایز های مختلف در ستون کناری سایتهای پربازدید نمایش دارد . نمایش این نوع تبلیغات در موقعیت مناسبی از سایتهای پربازدید با توجه به هزینه بالایی که دارد بیشتر برای برندسازی شرکت های بزرگ مناسب است . این نوع تبلیغات برای برند ها و استارت آپ های جدید که بودجه مناسبی برای تبلیغات دارند بسیار موثر و به صرفه است .
 
 
 
 
مزایا :
 
اگر تبلیغات بنری بصورت همزمان در چندین سایت پربازدید ( در موقعیت نمایش مناسب ) و در مدت زمان حداقل بین ۳ تا ۶ ماه اجرا شود میتواند بسیار موثر باشد .
 
 
 
نکته :
 
خلاقیت در طراحی بنر های تبلیغاتی و محتوایی که تبلیغ میشود بسیار مهم است . انتخاب سایت نیز مهم است . سایتهایی را انتخاب کنید که معتبر باشند و بازدید کننده واقعی داشته باشند .
 

 
 
 طلایینقره ایبرنز
ابعاد بنر
400*220 پیکسل
400*220 پیکسل
400*220 پیکسل
مدت نمایش
 
سه ماهه
دو ماهه
یک ماهه
تعرفه تبلیغ
500 هزاز تومان300 هزاز تومان200 هزاز تومان
 

 

1 - آگهی ها بصورت فایل JPG و Gif ارائه شود.

2 - طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده می باشد و این خدمات می تواند با اخذ هزینه توسط ما انجام گردد .

3 - از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

4 - پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت و طرفین مورد تبلیغ امکان پذیر خواهد بود.

5 - نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه انجام پذير خواهد بود.

6 - هر بنر آگهی تنها می تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

7 - در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده می بایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

8 - مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و در سایت پارسیان کالا  در قبول بنر و آگهی مختار است.

 9 - تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

10 -درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در پارسیان کالا (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

11 - در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

12 - پیشنهاد می کنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا با بررسی تمام زوایا دچار مشکل نشوید.

13 - واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای پارسیان کالا نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده پارسیان کالا  نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

14 - بنر های تبلیغی در صفحه محصولات و در ستون سمت چپ یا راست قرار داده خواهد شد