منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

فروش اینترنتی دسته بازی پابجی (PUBG)

مدل کالا: Hoch PubG Gamepad For Mobile Phone
 یکی از پدیده های دنیای بازی که جهان را در سال 2017 شگفت زده کرد معرفی بازی های سبک Battle Royale در پلتفرم های مختلف بازی بود. این سبک بازی به این صورت است که تعدادی بازی کننده در یک منطقه محدود بازی را شروع کرده و در نهایت فقط یک نفر یا یک تیم باقی خواهد ماند که برنده بازی خواهد بود. شور و هیج..
75,000 تومان
مدل کالا: PubG AK-66 Joystick Suitable Phone
 بازی پابجی به دلایل زیادی محبوبیت خاصی در میان بازی های رایانه ای و موبایلی پیدا کرده و به طبع آن لوازم جانبی برای انجام این بازی پابجی هم طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. لوازمی که هیجان و اجرای حرفه ای این بازی محبوب را چند برابر می نماید.  طراحی صاف، شکل هندسی مشخص و ابعاد منظم گوشی های هو..
69,000 تومان
20 عدد به بالا 59,000 تومان
مدل کالا: PubG AK-16 Joystick Suitable Phone
  امروزه با پیشرفت تکنولوژی وامکانات فراوان در زمینه گیم و بازیهای جذاب تولید کنندگان لوازم جانبی برآن شدند تا بتوانند تمام نیازهای مشتری را برآورده کنند. دسته بازی PubG مدل AK-16 یکی از این محصولات جذاب و پرفروش است. امروزه با تنوع بازی های مختلف بر روی گوشی های تلفن همراه، اغلب کاربران تما..
55,000 تومان
مدل کالا: PUBG Mobile Game Triggers 5.56 Eating Chicken Artifacts
دسته بازی پابجی مدل 5.56Eating chicken artifacts ساخته شده از پلاستیک فشرده است که دارای مقاومت بالایی میباشد. همچنین گیره قفل این دسته باعث میشود سفتی و شلی آن را روی گوشی تنظیم کرد. با داشتن دسته بازی PUBG مدل Eating chicken artifacts می توانید همزمان با حرکت دادن، چرخش، هدف گیری و شلیک با استفاده..
55,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)