منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال پستی رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

فروش اینترنتی دسته بازی پابجی (PUBG)

ست کیبورد و موس مخصوص بازی مدل Mix LITE ست کیبورد و موس مخصوص بازی مدل Mix LITE
ناموجود
مدل کالا: Mobile Combo 4IN1 Pack Gaming Wired Keypad Ergonomic
کیبورد و موس گیمینگ مهمترین چالش برای کسانی است که به بازی کردن اهمیت میدهند، قدرت مانور، کارایی و دقت بالا همگی برای یک گیمر از اهمیت بالایی برخوردار هستند ، این کیبورد و ماوس جدید علاوه بر اتصال به pc و کنسول های بازی قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند را دارا می باشد که برای گیمرهای موبایل بسیار کار..
دسته کنترل بازی پابجی مدل MINI
ناموجود
مدل کالا: Joystick Games PubG Touch Screen Rocker Controller Joypad MINI
امروزه بازی های مخصوص گوشی و تبلت جای خود را به بازی های رایانه ای داده اند و علاقه مندان به گیم ترجیح می دهند با تلفن همراه خود که همیشه در دسترس است بازی کنند. اما گاهی برای شما هم پیش آمده است که برخی بازی ها موجب اذیت شدن دست شما بشوند و نیاز به چرخش گوشی داشته باشید که در این صورت لذت بازی از ش..
دسته کنترل بازی پابجی Q8 مخصوص لمسی دسته کنترل بازی پابجی Q8 مخصوص لمسی
ناموجود
مدل کالا: Q8 Mobile Game Touch Controller Joypad
 امروزه بازی های مخصوص گوشی و تبلت جای خود را به بازی های رایانه ای داده اند و علاقه مندان به گیم ترجیح می دهند با تلفن همراه خود که همیشه در دستذسشان هست بازی کنند. اما گاهی برای شما هم پیش آمده است که برخی بازی های حرکتی موجب اذیت شدن دست شما بشوند و نیاز به چرخش گوشی داشته باشید که در این صور..
دسته پابجی نگهدارنده موبایل K11 TESLA دسته پابجی نگهدارنده موبایل K11 TESLA
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: PUBG Gaming Joystick and Trigger Grip Mobile TESLA K11
پیشرفت سریع بازی های دیجیتالی باعث شده نیاز به تجهیزات جانبی این بازی ها هم به همان سرعت رشد کند . بازی های های قابل اجرا در موبایل نیز شامل این فرایند شده اند . تریگر های مخصوص کنترل بازی یکی از جدید ترین محصولات جانبی برای بازی موبایلی می باشد که به شدت مورد استقبال گیمر ها قرار گرفته اند . کارکرد..
دسته پابجی موبایل مدل PK-PG24
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: PUBG Mobile Game Trigger Button L1R1 Controller Joystick PK-PG24
یکی از پدیده های دنیای بازی که جهان را در سال 2017 شگفت زده کرد معرفی بازی های سبک Battle Royale در پلتفرم های مختلف بازی بود. این سبک بازی به این صورت است که تعدادی بازی کننده در یک منطقه محدود بازی را شروع کرده و در نهایت فقط یک نفر یا یک تیم باقی خواهد ماند که برنده بازی خواهد بود. شور و هیجان و ..
دسته پابجی موبایل مدل PK-PG22 CK3
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: PUBG Mobile Game Trigger Controller Joystick PK-PG22 GOFOYO CK3
یکی از پدیده های دنیای بازی که جهان را در سال 2017 شگفت زده کرد معرفی بازی های سبک Battle Royale در پلتفرم های مختلف بازی بود. این سبک بازی به این صورت است که تعدادی بازی کننده در یک منطقه محدود بازی را شروع کرده و در نهایت فقط یک نفر یا یک تیم باقی خواهد ماند که برنده بازی خواهد بود. شور و هیجان و ..
دسته پابجی موبایل OXIN
ناموجود
مدل کالا: PUBG Mobile Controller Gamepad Trigger Fire Button OXIN
 یکی از پدیده های دنیای بازی که جهان را در سال 2017 شگفت زده کرد معرفی بازی های سبک Battle Royale در پلتفرم های مختلف بازی بود. این سبک بازی به این صورت است که تعدادی بازی کننده در یک منطقه محدود بازی را شروع کرده و در نهایت فقط یک نفر یا یک تیم باقی خواهد ماند که برنده بازی خواهد بود. شور و هیج..
دسته پابجی مدل AK-16 دسته پابجی مدل AK-16
ناموجود
مدل کالا: PubG AK-16 Joystick Suitable Phone
  امروزه با پیشرفت تکنولوژی وامکانات فراوان در زمینه گیم و بازیهای جذاب تولید کنندگان لوازم جانبی برآن شدند تا بتوانند تمام نیازهای مشتری را برآورده کنند. دسته بازی PubG مدل AK-16یکی از این محصولات جذاب و پرفروش است. امروزه با تنوع بازی های مختلف بر روی گوشی های تلفن همراه، اغلب کاربران تمای..
دسته پابجی فن دار مدل H9
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: H9 Mobile Gamepad Controller Phone Joystick Trigger PUBG
  امروزه با پیشرفت تکنولوژی وامکانات فراوان در زمینه گیم و بازیهای جذاب تولید کنندگان لوازم جانبی برآن شدند تا بتوانند تمام نیازهای مشتری را برآورده کنند. دسته پابجی فن دار مدل H9 یکی از این محصولات جذاب و پرفروش است. امروزه با تنوع بازی های مختلف بر روی گوشی های تلفن همراه، اغلب کاربران تما..
دسته پابجی فن دار مدل H6 دسته پابجی فن دار مدل H6
ناموجود
مدل کالا: H6 Mobile Gamepad Controller Phone Joystick Trigger PUBG
  امروزه با پیشرفت تکنولوژی وامکانات فراوان در زمینه گیم و بازیهای جذاب تولید کنندگان لوازم جانبی برآن شدند تا بتوانند تمام نیازهای مشتری را برآورده کنند. دسته پابجی فن دار مدل H6 یکی از این محصولات جذاب و پرفروش است. امروزه با تنوع بازی های مختلف بر روی گوشی های تلفن همراه، اغلب کاربران تما..
دسته پابجی فن دار SR
ناموجود
مدل کالا: SR PUBG Gaming Joystick Trigger Grip Mobile Power Cooling Fan
 با پیشرفت روز به روز بازی های تلفن همراه ، نیاز به لوازم جانبی متناسب با این بازی ها هم بیشتر از قبل در بین کاربران حس می شود . دسته پابجی فن دار SR یکی از لوازم های جانبی مورد استفاده در بازی های پابجی فورتنایت و … می باشد . این دسته بازی که به نام تریگر جوی استیک نیز شناخته می شود دارای یک نگ..
دسته بازی پابجی مدل S2
ناموجود
برند: متفرقه مدل کالا: Pubg Game Pad Model S2
کنترلر های ساخته شده برای تلفن های همراه ، همواره لذت و راحتی دو چندانی را برای کاربر به جود می آورند . با معرفی بازی پابجی و استقبال زیاد گیمر ها از آن ، طراحی و ساخت تریگر با تنوع بالا صورت گرفت . استفاده از تریگر ها در این چنین بازی ها علاوه بر اینکه راحتی زیادی را برای کاربر فراهم می کنند ، از خ..
دسته بازی پابجی مدل AK-66 دسته بازی پابجی مدل AK-66
ناموجود
مدل کالا: PubG AK-66 Joystick Suitable Phone
  بازی پابجی به دلایل زیادی محبوبیت خاصی در میان بازی های رایانه ای و موبایلی پیدا کرده و به طبع آن لوازم جانبی برای انجام این بازی پابجی هم طرفداران خاص خود را پیدا کرده است . لوازمی که هیجان و اجرای حرفه ای این بازی محبوب را چند برابر می نماید . طراحی صاف، شکل هندسی مشخص و ابعاد منظم گ..
دسته بازی پابجی مخصوص موبایل مدل W10
ناموجود
مدل کالا: Mobile Gamepad Trigger Fire Joystick PUBG Game Controller W10
 پابجی‌ بازی هیجان‌انگیز و محبوب این روزهاست. اگر شما هم جزو پابجی‌بازها هستید دسته بازی گوشی موبایل PUBG مدل W10 می‌تواند تجربه شما از این بازی را هیجان‌انگیزتر و جذاب‌تر کند. یک دسته گیم حرفه‌ای که می‌توانید به سادگی گوشی‌تان را داخل آن قرار دهید. فیکس کنید و با تمرکز و کنترل بیشتر بازی کنید و..
دسته بازی پابجی PubG مدل W11
ناموجود
مدل کالا: URETY W11 PUBG Mobile Controller
روزانه بازی های زیادی معرفی و منتشر می شوند اما تعداد کمی از آن ها به محبوبیت می رسند .بازی پابجی ، یک از آن بازیی هایی می باشد که در مدت کمی بعد از انتشار بین بازی کننده ها به معروفیت و محبوبیت بالایی رسید . پابجی یک بازی شگفت انگیز در سبک بازی های اکشن می باشد که توسط کمپانی Tencent Games طراحی و ..
دسته بازی پابجی PubG مدل +SP
ناموجود
مدل کالا: SP+ PUBG Mobile Controller
روزانه بازی های زیادی معرفی و منتشر می شوند اما تعداد کمی از آن ها به محبوبیت می رسند. بازی پابجی ، یک از آن بازیی هایی می باشد که در مدت کمی بعد از انتشار بین بازی کننده ها به معروفیت و محبوبیت بالایی رسید. پابجی یک بازی شگفت انگیز در سبک بازی های اکشن می باشد که توسط کمپانی Tencent Games طراحی و س..
دسته بازی فن دار پابجی مدل AK-88
ناموجود
مدل کالا: Ak88 Pubg Controller Cooling Fan Game Handle Joystick
 دسته بازی فن دار پابجی مدل AK-88 یکی از بهترین دسته بازی های مخصوص موبایل است که دارای فن پرقدرت با 6000 دور در دقیقه و  باطری با قدرت 12000 میلی آمپر دارد. بسیاری از گیمرها دنبال سرعت عمل بالا در بازی هستند تا از هیجان واقعی لذت ببرند. ما به شما این دسته پابجی را که دارای سرعت عمل بالایی در با..
دسته بازی فن دار پابجی مدل AK-77
جدید ناموجود
مدل کالا: Memo PubG AK-77 Mobile Game Controller
  بازی پابجی به دلایل زیادی محبوبیت خاصی در میان بازی های رایانه ای و موبایلی پیدا کرده و به طبع آن لوازم جانبی برای انجام این بازی پابجی هم طرفداران خاص خود را پیدا کرده است . لوازمی که هیجان و اجرای حرفه ای این بازی محبوب را چند برابر می نماید . طراحی صاف، شکل هندسی مشخص و ابعاد منظم گ..
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)