منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده پنجاه هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

تجهیزات روشنایی

لیزر پروژکتور رقص نور طرح دار
ارسال رایگان
مدل کالا: Projector Dancing Laser Projector Stage Lighting
لیزر پروژکتور رقص نور یک پروژکتور لیزری جهت مصارف تزئیناتی در محل کار و فروشگاهها و همچنین جهت استفاده در مراسم و مجالسات است.این پروژکتور دارای نورهای به رنگ سبز و قرمز است که صورت دورانی و چشمک زن افکتهای زیبایی ایجاد کرده و موجب جلب توجه عابرین و شرکت کنندگان در مجالس خواهد شد.از جمله خصوصیات لیز..
335,000 تومان
لیزر پروژکتور رقص نور بارانی
ارسال رایگان
مدل کالا: Projector Dancing Laser Projector Stage Lighting
  لیزر پروژکتور رقص نور یک پروژکتور لیزری جهت مصارف تزئیناتی در محل کار و فروشگاهها و همچنین جهت استفاده در مراسم و مجالسات است.این پروژکتور دارای نورهای به رنگ سبز و قرمز است که صورت دورانی و چشمک زن افکتهای زیبایی ایجاد کرده و موجب جلب توجه عابرین و شرکت کنندگان در مجالس خواهد شد.از جمله خ..
335,000 تومان
مدل کالا: LED Flashlight Laser Green Power High Power
امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر تولیدات به روز و با امکانات و تنوع بیشتری تولید و روانه بازار میشوند تا همه نیاز ها و سلیقه هارا پوشش دهند. لیزرها از قدیم بوده اند اما با کارایی ها و امکانات کمتر، در طول این سال ها لیزرها تکامل یافته اند و اکنون در مدل ها و سایزهای مختلف تولید می شوند. رنگ نور لیزرها..
175,000 تومان
مدل کالا: Green Laser pointer Mini Auto/Voice Stage Projector
این لیزر خطی برد بالا برقی مکان نما دارای نور لیزر سبز که بصورت نقطه ای و حتی یخط ولی خط بسیار باریک است ک برای جلب توجه و تبلغ فروشگاه و استفاده برای مهمانی و چشن های مناسبتی می باشد.این لیزر امکان تنظیمات به حساسیت صدا را دارا می باشد و از این رو برای مراسمات مختلف بکار گرفته می شود.  ..
170,000 تومان
برند: آذر نام AZAR NAM مدل کالا: Azarnam 12W LED Lamp E27
با توجه به هزینه ای بسیار بالای انرژی برق اهمیت مصرف نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است لامپ فوق کم مصرف با رتبه برچسب انرژی A توانسته با 40% صرفه جویی نسبت به مدل های مشابه جایگاه بسیار خوبی در بازار پیدا کند.  حباب قرارگرفته روی لامپ ال ای دی 30 وات آذرنام پایه E27 مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد..
89,000 تومان
برند: آذر نام AZAR NAM مدل کالا: Azarnam 12W LED Lamp E27
با توجه به هزینه ای بسیار بالای انرژی برق اهمیت مصرف نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است لامپ فوق کم مصرف با رتبه برچسب انرژی A توانسته با 40% صرفه جویی نسبت به مدل های مشابه جایگاه بسیار خوبی در بازار پیدا کند.  حباب قرارگرفته روی لامپ ال ای دی 12 وات آذرنام پایه E27 مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد..
26,000 تومان
100 عدد به بالا 22,000 تومان
مدل کالا: LED HIGH POWER HEADLAMP 10W COB fishing running
 چراغ پیشانی مدل T89 بهترین گزینه برای کسانی که به کمپینگ و سفر در تاریکی علاقه دارند است. جنس این چراغ پیشانی از پلاستیک ABS بوده و بسیار  سبک و راحت است. این چراغ پیشانی با اینکه بسیار کوچک است ولی نور خوبی دارد و در مواقع اضطراری کار شما را راه میاندازد و بسیار مناسب برای داخل ماشین است هرران..
22,000 تومان
100 عدد به بالا 17,000 تومان