منوی اصلی
سبد خرید

   جهت ارسال رایگان سفارشات بالای 200,000 تومان ، گزینه ارسال رایگان را انتخاب فرمایید .  

  در روزهای کرونایی روی پارسیان کالا حساب کنید .  

باتری

انواع باتری
برند: کملیون CAMELION مدل کالا: Camelion AAA 900mAh Always Ready
یکی از وسایلی که امروزه خیلی به کارمان می‌آیند، شارژرها و باتری‌ها هستند. اکثر وسایل زندگی، از لوازم‌خانگی ساده گرفته تا دستگاه‌های هوشمند، برای تامین انرژی الکتریکی نیاز به باتری دارند. بعضی از باتری‌ها قابل شارژ هستند و می‌توان آن‌ها را شارژ و چندین بار استفاده کرد و برخی دیگر، قابلیت شارژ مجدد ند..
80,000 تومان
برند: متفرقه مدل کالا: Lithium-ion battery Rechargeable
باتری لیتیومی تعمیری ، سلول های الکتروشیمیایی هستند که در لپتاپ ها کامپیوتر ها و لوازم اکترونیکی دیگر می توان استفاده کرد . این باتری ها قابل شارژ بوده و از وزن پایین و چگالی انرژی بالایی برخوردارند . این ویژگی به این معناست که مقدار انرژی ذخیره شده در واحد حجم باتری ها مقدار بالایی است . به هم..
30,000 تومان
برند: متفرقه مدل کالا: Lithium-ion mini battery Rechargeable headphon repair
باتری لیتیومی تعمیری هدفون طرح ایرپاد ، سلول های الکتروشیمیایی هستند که در لپتاپ ها کامپیوتر ها و لوازم اکترونیکی دیگر می توان استفاده کرد . این باتری ها قابل شارژ بوده و از وزن پایین و چگالی انرژی بالایی برخوردارند . این ویژگی به این معناست که مقدار انرژی ذخیره شده در واحد حجم باتری ها مقدار بالایی..
25,000 تومان
برند: سونی Sony مدل کالا: Sony CR2032 3V Li-ion Button Cell Battery
تکنولوژی به‌کار گرفته شده در باتری‌های باتری سکه ای سونی مدل CR2032 بسته 5 عددی لیتیومی است. باتری‌های سکه‌ای سونی دارای پایداری انرژی الکتریکی و عمر مفید هستند و از قابلیت ماندگاری طولانی پشتیبانی می‌کند. شما با استفاده از این باتری‌ها می‌توانید انرژی مورد نیاز برای ماشین حساب، ساعت و دیگر لوازم از..
22,000 تومان
برند: سونی Sony مدل کالا: Sony CR2025 3V Li-ion Button Cell Battery
تکنولوژی به‌کار گرفته شده در باتری سکه ای سونی مدل CR2025 بسته 5 عددی لیتیومی است. باتری‌های سکه‌ای سونی دارای پایداری انرژی الکتریکی و عمر مفید هستند و از قابلیت ماندگاری طولانی پشتیبانی می‌کند. شما با استفاده از این باتری‌ها می‌توانید انرژی مورد نیاز برای ماشین حساب، ساعت و دیگر لوازم از این قبیل ..
20,000 تومان
برند: سونی Sony مدل کالا: Sony CR2016 3V Li-ion Button Cell Battery
  تکنولوژی به‌کار گرفته شده در باتری سکه ای سونی مدل CR2016 بسته 5 عددی لیتیومی است. باتری‌های سکه‌ای سونی دارای پایداری انرژی الکتریکی و عمر مفید هستند و از قابلیت ماندگاری طولانی پشتیبانی می‌کند. شما با استفاده از این باتری‌ها می‌توانید انرژی مورد نیاز برای ماشین حساب، ساعت و دیگر لوازم از این قب..
20,000 تومان
برند: مکسل Maxell مدل کالا: Maxell Lithium CR2025 Battery
باتری سکه ای مکسل تک کارتی مدل 2025  گزینه ای مناسب برای لوازمی همچون ماشین حساب می باشد.باتری سکه ای مکسل تک کارتی مدل 2025دارای عمر مفید و قابلیت ماندگاری طولانی دارد.ویژگی های باتری سکه ای مکسل تک کارتی مدل 2025 :ولتاژ باتری : 3 ولتنوع تکنولوژی باتری : لیتیومیمناسب برای : ریموت کنترل خو..
10,000 تومان
فست شارژر کملیون BC-0907 فست شارژر کملیون BC-0907
ناموجود
برند: کملیون CAMELION مدل کالا: Camelion BC-0907 Battery Charger
یکی از وسایلی که امروزه خیلی به کارمان می‌آیند، شارژرها و باتری‌ها هستند. اکثر وسایل زندگی، از لوازم‌خانگی ساده گرفته تا دستگاه‌های هوشمند، برای تامین انرژی الکتریکی نیاز به باتری دارند. بعضی از باتری‌ها قابل شارژ هستند و می‌توان آن‌ها را شارژ و چندین بار استفاده کرد. برای شارژ آن‌ها نیاز به شارژ با..
شارژر و باتری نیم قلم قابل شارژ کملیون BC-1001
ناموجود
برند: کملیون CAMELION مدل کالا: Camelion BC-1001A Charger+2PCS Battery Always Ready 1000mAh
شارژر باتری کملیون مدل BC-1001 Travel یکی از بهترین شارژرهای موجود در بازار است که شرکت کملیون تولید و عرضه کرده است می‌تواند تمامی باتری‌های قابل شارژ قلمی یا نیم قلمی یا کتابی شما را شارژ کند. این شارژر قابلیت شارژ همزمان2 باتری را دارد.  شارژر باتری کملیون مدل BC-1001 Mini Travel میتواند از یک تا..