منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 100 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

آنتن

مدل کالا: LV-UW06D Wireless USB Adapter
 دانگل وای فای مدل LV-UW06D با استفاده از پورت USB به کامپیوتر متصل می‌ شود و امکانات شبکه‌ ی بی‌سیم (WiFi) را به کامپیوتر شما اضافه می کند. این دانگل فاقد آنتن خارجی است و آنتن آن درون خود دانگل تعبیه شده است. کامپیوترهای فاقد کارت شبکه‌ ی بی‌ سیم می‌ توانند با تهیه‌ ی این دانگل و اتصال آن به پ..
145,000 تومان
مدل کالا: Antenna satellite Socket
فیش ماهواره فلزی برای اتصال کابل آنتن به دستگاه گیرنده ، به سر کابل آنتن وصل می شود و با پیچی که در بالای این فیش قرار دارد به دستگاه ریسیور وصل می شود .  مشخصات فیش ریسیوری فلزی بلند واشر دار :وزن : 2 گرم رنگ : نقره ای جنس بدنه : فلز نوع کاربری : فیش ماهواره ..
4,000 تومان
مدل کالا: Antenna Plug
فیش نری آنتن تلویزیون جهت اتصال سیم کواکسیال آنتن تلویزیون و آنتن گیرنده دیجیتالو آنتن هوایی و رومیزی به درگاه ورودی فیش مادگی تلویزیون و گیرنده دیجیتال و ... خرید تکی از طریق سایت و فروش عمده با قیمت همکار از طریق تماس تلفنی با همکاران در بخش پشتیبانی.  ویژگی های فیش آنتن نری :   ..
4,000 تومان
10 عدد به بالا 3,300 تومان
مدل کالا: Antenna plug
فیش مادگی آنتن تلویزیون جهت اتصال سیم کواکسیال آنتن تلویزیون و آنتن گیرنده دیجیتالو آنتن هوایی و رومیزی به درگاه ورودی فیش مادگی تلویزیون و گیرنده دیجیتال و ... خرید تکی از طریق سایت و فروش عمده با قیمت همکار از طریق تماس تلفنی با همکاران در بخش پشتیبانی.ویژگی های فیش آنتن مادگی : جنس بدنه پلاس..
3,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)