منوی اصلی
سبد خرید

حداقل مبلغ سفارش مصرف کننده 50 هزار تومان و همکار یک میلیون تومان می باشد .

آنتن

برند: دیتکس DETEX مدل کالا: DETEX 150Mbps D-W100 Wireless USB Adapter
کارت شبکه وایرلس آنتن دار DETEX 150Mbps D-W100 از نوع سری N می باشد و دارای سرعت 150Mbps است.این کارت با برد بالا دارای حجم کوچک است که با آنتنی که بر روی آن تعبیه شده دارای برد بالاتری به نسبت مدل های معمولی است.از این کارت برای کیس های فاقد کارت شبکه و لپ تاپ استفاده می شود.   خصوص..
110,000 تومان
20 عدد به بالا 90,000 تومان
مدل کالا: Alfa W102 Wireless USB Adapter
کارت شبکه وایرلس آلفا مدل W102 از نوع سری N می باشد و دارای سرعت 150Mbps است.این کارت با برد بالا دارای حجم کوچک است که با آنتنی که بر روی آن تعبیه شده دارای برد بالاتری به نسبت مدل های معمولی است.از این کارت برای کیس های فاقد کارت شبکه و لپ تاپ استفاده می شود.   خصوصیات کارت شبکه وا..
78,000 تومان
10 عدد به بالا 74,000 تومان
مدل کالا: Antenna satellite Socket
فیش ماهواره فلزی برای اتصال کابل آنتن به دستگاه گیرنده ، به سر کابل آنتن وصل می شود و با پیچی که در بالای این فیش قرار دارد به دستگاه ریسیور وصل می شود .  مشخصات فیش ریسیوری فلزی بلند واشر دار :وزن : 2 گرم رنگ : نقره ای جنس بدنه : فلز نوع کاربری : فیش ماهواره ..
4,000 تومان
مدل کالا: Antenna Plug
فیش نری آنتن تلویزیون جهت اتصال سیم کواکسیال آنتن تلویزیون و آنتن گیرنده دیجیتالو آنتن هوایی و رومیزی به درگاه ورودی فیش مادگی تلویزیون و گیرنده دیجیتال و ... خرید تکی از طریق سایت و فروش عمده با قیمت همکار از طریق تماس تلفنی با همکاران در بخش پشتیبانی.  ویژگی های فیش آنتن نری :   ..
4,000 تومان
10 عدد به بالا 3,300 تومان
مدل کالا: Antenna plug
فیش مادگی آنتن تلویزیون جهت اتصال سیم کواکسیال آنتن تلویزیون و آنتن گیرنده دیجیتالو آنتن هوایی و رومیزی به درگاه ورودی فیش مادگی تلویزیون و گیرنده دیجیتال و ... خرید تکی از طریق سایت و فروش عمده با قیمت همکار از طریق تماس تلفنی با همکاران در بخش پشتیبانی.ویژگی های فیش آنتن مادگی : جنس بدنه پلاس..
3,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)